Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Движение за права и свободи"
2. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
3. Партия "Либерален съюз"
4. Инициативен Комитет Георги Николов Папучиев
5. Партия "Движение за социален хуманизъм" - София
6. Партия "Национално движение Симеон Втори"
7. Инициативен Комитет Стоян Крумов Шаламанов
8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
9. Партия "Демократическа партия"
13. Партия "Партия Български социалдемократи"
14. Партия "Национално движение за права и свободи"
16. Партия "Съюз свободни демократи"
17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
18. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
19. Партия "БЗНС - Народен съюз"
21. Партия "Възстановена Македонска родолюбива организация (ВМРО) Българско демократично движение (БДД)"
23. Партия Българска социалистическа партия
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Николай Тодоров Динов
Людмил Аспарухов Терзиев
Нина Христова Тунчева
Димитър Ангелов Пумпалов
Иван Павлов Милушев
Прокоп Петров Бойков
Катя Иванова Кутова
Любомир Ангелов Велев
Петър Николов Петров
Георги Ангелов Думбанов
Димитър Крумов Ряхов
Атанас Стоянов Лазаров
7. Инициативен Комитет Стоян Крумов Шаламанов
Стоян Крумов Шаламанов
8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Зико Рамзиев Хасанов
Георги Костадинов Керенчев
Янко Иванов Балабанов
9. Партия "Демократическа партия"
Петър Георгиев Баймаков
Нели Георгиева Терзиева
Румен Ангелов Терзиев
Васил Александров Григоров
Радослав Георгиев Пиринлиев
Борис Иванов Алмишев
13. Партия "Партия Български социалдемократи"
Петър Ангелов Воденов
Здравко Младенов Метушев
Васил Крумов Жингов
Стефан Йорданов Терзиев
Ахмед Шукриев Ахмедов
Диана Петрова Манахова
Иван Тодоров Белчев
Мариана Кръстева Параскова
Георги Иванов Стаматев
Елена Василева Влахова
14. Партия "Национално движение за права и свободи"
Георги Василев Аврамов
Мариана Димитрова Константинова
Ахмед Садетинов Хасанов
Димитър Иванов Ивакимов
Емил Александров Башев
Емилия Иванова Попилиева
Васил Георгиев Харизанов
Живко Митков Сираков
Димитър Петров Попов
Фаик Юсеинов Ханьов
Васил Сотиров Узунов
Димитър Атанасов Богатинов
Алексей Ивков Чавдаров
Стефан Атанасов Терзиев
Георги Тодоров Пиргов
17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Тодор Георгиев Петрелийски
Зоран Албенов Ханьов
Николай Несторов Драгинов
Виктор Недков Бакалов
Иван Василев Куртов
Иван Борисов Геранов
Александър Благоев Белчев
Георги Костадинов Шопов
Илияз Илияз Ибиш
18. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"