Община Хаджидимово
ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
КМЕТ НА ОБЩИНА
КМЕТ НА КМЕТСТВО АБЛАНИЦА
КМЕТ НА КМЕТСТВО БЕСЛЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО БЛАТСКА
КМЕТ НА КМЕТСТВО КОПРИВЛЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО НОВО ЛЯСКИ
КМЕТ НА КМЕТСТВО САДОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ТЕПЛЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО ТЕШОВО
Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
 
   1. Партия "Движение за права и свободи"
   2. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
   3. Партия "Либерален съюз"
   4. Инициативен Комитет Георги Николов Папучиев
   5. Партия "Движение за социален хуманизъм" - София
   6. Партия "Национално движение Симеон Втори"
   7. Инициативен Комитет Стоян Крумов Шаламанов
   8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
   9. Партия "Демократическа партия"
   13. Партия "Партия Български социалдемократи"
   14. Партия "Национално движение за права и свободи"
   16. Партия "Съюз свободни демократи"
   17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
   18. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
   19. Партия "БЗНС - Народен съюз"
   21. Партия "Възстановена Македонска родолюбива организация (ВМРО) Българско демократично движение (БДД)"
   23. Партия Българска социалистическа партия


 
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

1. Партия "Движение за права и свободи"

     Хюсеин Хамидов Къдрев
     Юсеин Ибраимов Гърбев
     Алеко Чавдаров Манов
     Тугай Назим Неби
     Мехмед Асанов Метушев
     Илиян Бисеров Юруков
     Ибраим Саидов Ибраимов

2. Партия "ВМРО - Българско национално движение"

     Лазар Тодоров Папазов
     Кръстю Мирославов Веселинков
     Спас Костадинов Милушев
     Атанас Димитров Манахов
     Иван Костадинов Влахов
     Божко Илиев Марваков
     Спас Петров Симеонов

3. Партия "Либерален съюз"

     Кемал Мехмедов Бялев
     Халил Асанов Чаушев
     Сюлейман Ибраимов Арнаудов
     Фейджери Ибраимов Терзиев

4. Инициативен Комитет Георги Николов Папучиев

     Георги Николов Папучиев

5. Партия "Движение за социален хуманизъм" - София

     Федя Малинов Хавальов
     Юсеин Ибрахимов Моллов
     Абип Асанов Бюлюков
     Нуридин Меджитов Терзиев
     Недрет Джевджетов Метушев
     Верадин Халилов Узунов
     Орхан Амидов Стамболиев

6. Партия "Национално движение Симеон Втори"

     Николай Тодоров Динов
     Людмил Аспарухов Терзиев
     Нина Христова Тунчева
     Димитър Ангелов Пумпалов
     Иван Павлов Милушев
     Прокоп Петров Бойков
     Катя Иванова Кутова
     Любомир Ангелов Велев
     Петър Николов Петров
     Георги Ангелов Думбанов
     Димитър Крумов Ряхов
     Атанас Стоянов Лазаров

7. Инициативен Комитет Стоян Крумов Шаламанов

     Стоян Крумов Шаламанов

8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"

     Зико Рамзиев Хасанов
     Георги Костадинов Керенчев
     Янко Иванов Балабанов

9. Партия "Демократическа партия"

     Петър Георгиев Баймаков
     Нели Георгиева Терзиева
     Румен Ангелов Терзиев
     Васил Александров Григоров
     Радослав Георгиев Пиринлиев
     Борис Иванов Алмишев

13. Партия "Партия Български социалдемократи"

     Петър Ангелов Воденов
     Здравко Младенов Метушев
     Васил Крумов Жингов
     Стефан Йорданов Терзиев
     Ахмед Шукриев Ахмедов
     Диана Петрова Манахова
     Иван Тодоров Белчев
     Мариана Кръстева Параскова
     Георги Иванов Стаматев
     Елена Василева Влахова

14. Партия "Национално движение за права и свободи"

     Фаик Халилов Газиев
     Варадин Варадинов Дерменджиев
     Саами Мустафов Узунов
     Джеит Мехмедов Шерифов
     Пирин Огнянов Бочуков
     Садитин Ибраимов Газиев
     Сюлейман Исметов Гегов
     Джевдет Абипов Барутев
     Трендафил Емилов Чинарски
     Ферад Юсеинов Ханьов
     Сузана Абипова Конедарева
     Бюрхан Ибраимов Барзев
     Ибраим Ибраимов Сираков
     Арсо Никодимов Кавалов
     Руси Шишманов Чапкънов
     Фикрет Халилов Моллов
     Джевджет Исмаилов Барутев
     Алмаз Алмазов Мъсарлиев
     Исмаил Исмаилов Балиев
     Зия Халилов Бажинов

16. Партия "Съюз свободни демократи"

     Георги Василев Аврамов
     Мариана Димитрова Константинова
     Ахмед Садетинов Хасанов
     Димитър Иванов Ивакимов
     Емил Александров Башев
     Емилия Иванова Попилиева
     Васил Георгиев Харизанов
     Живко Митков Сираков
     Димитър Петров Попов
     Фаик Юсеинов Ханьов
     Васил Сотиров Узунов
     Димитър Атанасов Богатинов
     Алексей Ивков Чавдаров
     Стефан Атанасов Терзиев
     Георги Тодоров Пиргов

17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"

     Тодор Георгиев Петрелийски
     Зоран Албенов Ханьов
     Николай Несторов Драгинов
     Виктор Недков Бакалов
     Иван Василев Куртов
     Иван Борисов Геранов
     Александър Благоев Белчев
     Георги Костадинов Шопов
     Илияз Илияз Ибиш

18. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"

     Мехмед Юсеинов Имамов
     Адем Юмеров Арнаудов
     Шейнур Асанов Моллов
     Вежен Сладунов Бекяров
     Георги Евлогиев Монев
     Фаик Мустафов Метушев

19. Партия "БЗНС - Народен съюз"

     Георги Атанасов Жбантов
     Иван Борисов Шиндов
     Георги Великов Баханов

21. Партия "Възстановена Македонска родолюбива организация (ВМРО) Българско демократично движение (БДД)"

     Тодор Стоименов Каймаканов
     Красимира Атанасова Игнева
     Георги Живков Варадев
     Илиян Димитров Синадинов

23. Партия Българска социалистическа партия

     Росен Борисов Митков
     Атанас Димитров Попадинов
     Димитър Великов Баханов
     Мариана Георгиева Боянина
     Господин Ангелов Бойков
     Иван Асенов Гърнев
     Стойчо Петров Ласин
     Иван Кръстев Сейреков
     Николинка Иванова Янева


По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД