Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
4. Партия "Движение за права и свободи"
6. Инициативен Комитет Стоян Иванов Кюркчийски
8. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
9. Инициативен Комитет Стоян Динчев Ковачев
10. Инициативен Комитет Никола Стефанов Стефанов
11. Партия Българска социалистическа партия
12. Партия "Съюз свободни демократи"
13. Инициативен Комитет Ангел Господинов Стоев
14. Партия "Партия на дребния и семейния бизнес" (ПДСБ) - Пловдив
16. ВМРО-Българско Национално Движение-Национално Движение Симеон Втори
19. Партия "Национално движение за права и свободи"
22. Инициативен Комитет Тони Вълкова Илиева
23. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
24. Партия "БЗНС - Народен съюз"
25. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
26. Инициативен Комитет Силвия Ванчова Врачева
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Пено Стоянов Бойновски
Коста Видолов Барбов
Пенка Апостолова Рахова
Нели Илиева Кацарска
Данчо Тодоров Кощилаков
Ваня Колева Бегова
Иван Иванов Берберов
Христо Иванов Рачев
Никола Стоянов Пашкулов
Венета Атанасова Здравкова
Пенка Иванова Славчевска
Найден Атанасов Мутовски
Катя Боянова Попова
Митко Койчев Базитов
Златю Илиев Гаръбски
Петър Вълков Биковски
12. Партия "Съюз свободни демократи"
Стоян Димитров Попов
Стефан Димитров Недевски
Петър Иванов Терзийски
Куна Стоянова Гайдарска
Томан Делев Димитров
Мато Георгиев Джумерков
Кирчо Димитров Иванов
Мария Веселинова Колчева
Бедо Хари Бедросян
Димитър Петров Чинин
Катерина Петрова Антонова
Иван Николов Истревски
Петър Спасов Кръстев
Даниела Ангелова Димитрова
13. Инициативен Комитет Ангел Господинов Стоев
Ангел Господинов Стоев
14. Партия "Партия на дребния и семейния бизнес" (ПДСБ) - Пловдив
Нено Геров Мавров
Петър Бинов Начев
Емил Нанев Нанев
Величка Георгиева Костова
Койчо Иванов Базитов
Иванка Йорданова Банкова
Вълка Тодорова Пройчева
Иван Гинов Гинов
Елена Иванова Тарева
Захари Любенов Мутафчиев
Любен Бинов Акълийски
Видол Костов Барбов
16. ВМРО-Българско Национално Движение-Национално Движение Симеон Втори
Илиян Дончев Дончев
Хрисо Ангелова Стеева
Вида Вълкова Янева
Марин Митов Умурски
Атанас Францов Маргин
Милко Георгиев Хаджиев
Нина Милкова Куковска
Иванка Стоянова Делипавлова
Петя Ангелова Марина
Илия Иванов Илиев
Стана Павлова Башлийска
Стана Атанасова Брайкова
Васил Николов Василев
Вълко Янков Мутафчийски
19. Партия "Национално движение за права и свободи"
Митко Димитров Матов
Митко Иванов Асенов
Марко Маринов Асенов
Стефан Стоилов Чонов
Запрян Борисов Костов
Илия Петров Ангелов
Асен Иванов Янков
Митко Боянов Михайлов
Мито Божков Вълков
Тодор Ангелов Асенов
Митко Колев Асенов
22. Инициативен Комитет Тони Вълкова Илиева
Тони Вълкова Илиева
23. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Димитър Ботев Дойков
Неделю Митов Чавгов
Петко Генев Бургов
Павел Петров Горинов
Богдана Маринова Горинова
Георги Милентиев Милков