Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "БЗНС - Народен съюз"
2. Партия "Движение за права и свободи"
3. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
5. Партия "Съюз свободни демократи"
7. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
9. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
10. Партия "Партия Демократичен конгрес"
11. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
12. Партия "Българска социалдемокрация"
14. Партия "Гражданска партия за България"
17. Партия Българска социалистическа партия
18. Партия "Свободна България"
19. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
20. Партия "Национално движение Симеон Втори"
21. Партия "Движение Гергьовден"
22. Инициативен Комитет Пенчо Великов Неделчев
24. Партия "Национално движение за права и свободи"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Христо Симеонов Статев
Елис Ръдванова Бекирова
Вели Велиев Мехмедов
Веселин Паунов Тодоров
Румяна Иванова Йорданова
9. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
Георги Тодоров Йорданов
Виктор Петров Ковачев
Емил Петков Иванов
Димитър Йорданов Димитров
Калинка Георгиева Михайлова
Мустафа Салиев Мустафов
Красимира Любенова Колева
Деян Иванов Димитров
Димитър Ангелов Сенков
Асен Борисов Тончев
Радослав Ясенов Младенов
Недко Маринов Недев
Найме Мехмедова Милева
Иван Стефанов Недев
Венелин Петров Йорданов
Пламен Петков Стефанов
Георги Петков Николов
Панайот Гатев Добрев
Валентин Борисов Георгиев
Абдула Махрямов Шакиров
12. Партия "Българска социалдемокрация"
Надежда Стефанова Панайотова
Иван Любомиров Троянов
Кънчо Петров Петков
Мариян Огнянов Маринов
Марийка Стефанова Недева
Росица Георгиева Петрова
14. Партия "Гражданска партия за България"
Иванко Мартинов Иванов
Басри Юсеинов Шабанов
17. Партия Българска социалистическа партия
Георги Стефанов Големански
Огнян Иванов Атанасов
Илиян Стоянов Иванов
Йордан Маринов Йорданов
Димитър Иванов Атанасов
Йордан Димитров Тодоров
Ангелина Николова Друмева
Магдалена Любенова Панталеева
Васил Великов Йорданов
Фериха Мехмедова Юсмянова
Тодор Иванов Трифонов
Фариз Рамизов Исмаилов
Даню Петров Тодоров
Йордан Йорданов Велев
Валентин Тончев Неделчев
18. Партия "Свободна България"
Риза Мехмед Исмаил
Северин Алеков Данаилов
19. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)