Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българска социалдемократическа партия"
2. Партия "Движение за права и свободи"
3. Партия "Национално земеделско движение"
4. Партия "Федерация Царство България"
5. Партия "Български Бизнес Блок"
6. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
7. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
8. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
9. Партия "Национално движение Симеон Втори"
10. Инициативен Комитет Костадин Георгиев Нищелков
11. Партия "Български демократичен блок"
12. Партия "Християн-социален съюз"
13. Инициативен Комитет Георги Иванов Ербакамов
14. Партия "Социалдемократическа партия"
15. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
16. Партия "Народен блок"
17. Партия "Движение Гергьовден"
19. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
20. Партия "Либерален съюз"
21. Партия "Политически клуб "Тракия"
22. Партия "Партия на зелените"
23. Инициативен Комитет Георги Щерев Попов
24. Инициативен Комитет Никола Иванов Иванов
25. Партия "Българска социалдемокрация"
26. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
27. Партия "Нова социалдемократическа партия 1990"
28. Партия "Съюз за Отечеството"
29. Партия Българска социалистическа партия
31. Партия "Зелена партия в България"
32. Партия "Обединен блок на труда"
33. Партия "БЗНС - Народен съюз"
34. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
36. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
37. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
38. Партия "Съюз свободни демократи"
39. Партия "Гражданска партия за България"
40. Партия "Роден край"
41. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
42. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
43. Партия "Гражданско движение за равноправие"
44. Инициативен Комитет Страхил Кънчев Станков
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Петър Христов Атанасов
Христо Иванов Николов
Емилия Димова Дочева
Янко Георгиев Янев
Дойчин Георгиев Тенев
Стамат Димитров Манолов
Златко Иванов Боев
Веселин Панайотов Кадиев
Наско Мутафов Соколов
Саша Иванова Михова
Иван Александров Крилов
2. Партия "Движение за права и свободи"
Елван Селяхтин Атилла
Костадин Асенов Благоев
Мехмед Мустафа Мехмед
Коста Янчев Иванов
Ремзи Муса Мустафа
Халил Ахмед Емурла
Лилия Димитров Ангелова
Фанка Петрова Петрова
Марин Борисов Маринов
Манол Петров Бойчев
Михаил Костадинов Радев
Стела Михайлова Александрова
6. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Александър Николов Алеков
7. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
Христо Григоров Харизанов
Стефан Киряков Трифонов
8. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Антоанета Николова Данаилова
Добри Михалев Димитров
Румяна Димитрова Харизанова
Теню Иванов Бараков
Иван Роев Пейков
Петър Русев Господинов
Герасим Ангелов Михалчев
Елена Дончева Георгиева
Златомир Стефанов Раднев
Деян Веселинов Марков
Георги Роев Статев
Атанас Петров Бабев
Снежана Димитрова Панайотова
Георги Лазаров Янчев
Борислав Стойчев Борисов
Мария Янкова Николова
Донка Василева Игнатова
9. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Христо Ангелов Колев
Христо Димитров Пеев
Деян Енчев Стоянов
Радослав Янков Марков
Ивайло Николов Томов
Темка Тодорова Томова
Стойчо Рангелов Шишков
Георги Радев Банков
Христо Драгиев Топалов
Дилян Стефанов Байчев
Георги Лазаров Георгиев
Кристина Савова Кулева
Георги Димитров Трендафилов
Велимира Димитрова Георгиева
Георги Георгиев Маринов
Красимир Костадинов Линов
Евгени Христов Пеев
Димитър Йорданов Костов
Димо Хрусафов Янев
Антон Атанасов Белчев
Георги Борисов Георгиев
10. Инициативен Комитет Костадин Георгиев Нищелков
Костадин Георгиев Нищелков
11. Партия "Български демократичен блок"
Атанас Иванов Катрафилов
Юлия Пенева Козарева
Галина Нейчева Костова
Христо Желязков Пейков
Вълко Атанасов Вълков
12. Партия "Християн-социален съюз"
Стоян Петров Голев
Иван Георгиев Димитров
Тони Симеонов Куминков
Христо Атанасов Рофетов
Павел Желев Павлов
Павел Славов Недялков
13. Инициативен Комитет Георги Иванов Ербакамов
Георги Иванов Ербакамов
14. Партия "Социалдемократическа партия"
Христо Иванов Пенов
Славян Тодоров Теофилов
Пламен Атанасов Копчев
Кирил Донев Киров
Цветослав Йорданов Балашев
Даниела Петрова Конярова
Пенка Илиева Лечева
Кръстинка Георгиева Станчева
15. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Елена Иванова Конярова
16. Партия "Народен блок"
Валентин Митков Митев
Христо Сивов Динев
17. Партия "Движение Гергьовден"
Александър Николов Александров
Траю Иванов Данев
Елена Христова Тодорова
София Димитрова Харизанова
Петър Денчев Периклиев
Николай Любомиров Божинов
Станимира Стоянова Димитрова
Мария Русева Иванова
Мария Любомирова Божинова
Мария Иванова Господинова
Никола Иванов Яръмов
Деян Страхилов Ламбов
Георги Стефанов Балинов
Стоян Ганчев Славов
Георги Христов Коршутов
Златка Петрова Златанова
Христо Димитров Тулев
Христо Траев Япаджиев
27. Партия "Нова социалдемократическа партия 1990"
Николай Кирилов Димитров
Димитрина Калудова Камчева
Станка Янчева Чифильонова
Атанас Григоров Пинков
Сена Антонова Кондова
Добринка Янкова Николова
Павлин Куртев Топчиев
Живко Божинов Михайлов
Атанас Иванов Попов
Хрисимир Иванов Попов
Христо Канев Тодоров
Фикрет Юсеин Шабан
Малта Георгиева Найденова
Адем Ахмед Смаил
Георги Марков Стаматов
40. Партия "Роден край"
Красимир Николов Косев
Веса Георгиева Латунова
Колю Георгиев Божков
Андон Петров Бакалов
Радка Петкова Транова
Ефтелпа Теоклиева Стойчева
Мария Петрова Димитрова
Стефан Стоянов Димитров
Христина Димитрова Панчукова
Неделчо Славов Недялков
41. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Димитър Въчев Димитров
Живко Иванов Горанов
Станко Илиев Кънев
Димитър Стойчев Белев
Емануил Андреев Пехливанов
Радостина Тонева Добрева
Пламена Лазарова Петрова
Райчо Маринов Иванов
Кристина Ганева Дервенска
Райчо Тодоров Чобанов
Иван Димов Бойчев
Иван Иванов Дражев
42. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Янаки Стоянов Иванов
Христо Янев Димитров
Чавдар Александров Александров
Иван Георгиев Ташев
Господин Сотиров Митев
Ради Иванов Радев
Димитър Йорданов Илиев
Георги Янков Георгиев
Христо Стоянов Димитров
Стоянка Щерионова Василева
43. Партия "Гражданско движение за равноправие"
Васил Насков Куриев
44. Инициативен Комитет Страхил Кънчев Станков
Страхил Кънчев Станков
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД