Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Партия "Българска национално-радикална партия"
3. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
5. Партия "Съюз свободни демократи"
6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
7. Партия "Социалдемократическа партия"
9. Инициативен Комитет Соня Спасова Петрова
10. Партия Българска социалистическа партия
12. Инициативен Комитет Димитър Асенов Ангелов
13. Партия "Движение Гергьовден"
14. Инициативен Комитет Валери Найденов Ставрев
16. Партия "Демократическа партия"
17. Партия "Национално движение Симеон Втори"
18. Коалиция обединени демократични сили (СДС, БЗНС-НС)
19. Партия "Българска социалдемокрация"
20. Партия "БЗНС "Никола Петков"
22. Партия "Движение за права и свободи"
23. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
3. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
Асен Истилиянов Радев
Симеон Стоянов Божилов
Пламен Иванов Миланов
5. Партия "Съюз свободни демократи"
Кирил Иванов Александров
Ивайло Стоянов Найденов
Васил Димитров Зарков
Дафин Христов Лазаров
Кирил Григоров Кирилов
Бойко Стефанов Борисов
Кирил Емилов Бинев
Георги Янакиев Симеонов
6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Цветанка Кирилова Захариева
Гина Георгиева Заркова
Георги Дончев Стоянов
Цветан Асенов Динев
Борис Стоименов Георгиев
Георги Борисов Стоименов
Борислав Георгиев Борисов
Дафинка Иванова Стоянова
Димитър Тодоров Рангелов
Митка Денкова Стоименова
Иван Младенов Василев
7. Партия "Социалдемократическа партия"
Петър Величков Стойков
Димитър Иванов Янков
Даниела Петрова Станчева
Йордан Крумов Новков
Петър Иванов Петров
Мариана Георгиева Донкова
Олга Асенова Петрова
Славчо Григоров Първанов
Пламен Илчев Таков
Йордан Николаев Йовков
Румяна Стоянова Караиванова
Димитър Кирилов Димитров
Григор Методиев Григоров
Злати Петров Петров
Цветан Методиев Младенов
Емил Асенов Златков
Наташа Петкова Радоева
Стефка Методиева Апостолова
9. Инициативен Комитет Соня Спасова Петрова
Соня Спасова Петрова
10. Партия Българска социалистическа партия
Георги Великов Карабашев
Стефан Димитров Маноилов
Димитър Атанасов Матеев
Васил Петров Миланов
Асен Георгиев Георгиев
Ралица Тодорова Попова
Георги Спасов Бинев
Васил Иванов Димитров
Лъчезар Милков Василев
Сашка Асенова Паунова
Иван Никифоров Янков
Калинка Николова Иванова
Георги Бориславов Димитров
Емил Кирилов Георгиев
Цветан Радоев Миладинов
Павел Димитров Борисов
Георги Крумов Георгиев
Сашо Ангелов Михайлов
12. Инициативен Комитет Димитър Асенов Ангелов
Димитър Асенов Ангелов
13. Партия "Движение Гергьовден"
Милен Владимиров Спасов
Иван Стоилов Стоянов
Иван Горгиев Стоянов
Григор Момчилов Карамфилов
Лиляна Недкова Цветкова
Ивайло Томов Никифоров
14. Инициативен Комитет Валери Найденов Ставрев
Валери Найденов Ставрев
16. Партия "Демократическа партия"
Николай Стефанов Николов
Валери Митков Петков
Александър Константинов Петров
Симеон Цветков Георгиев
Методи Стойков Зарков
Надежда Георгиева Асенова
Снежана Миладинова Тодорова
Пламен Кирилов Григоров
Кирил Свиленов Мацев