Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Движение за обединение и солидарност - ДОС"
3. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
4. Партия - политическо движение "Евророма"
7. Партия "Съюз свободни демократи"
8. Партия Българска социалистическа партия
9. Партия "БЗНС - Народен съюз"
10. Партия "Консервативна партия КеП"
12. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
16. Партия "Българска християнска коалиция"
17. Коалиция "Обединени демократични сили - ОДС"
18. Партия "Национално движение Симеон Втори"
19. Партия "Свободна България"
21. Партия "Родолюбие 2000"
23. Партия "Българска партия Либерали"
27. Партия "Демократическа партия"
28. Партия "Движение за права и свободи"
29. Коалиция "БКП и КПБ"
30. Партия "Движение Гергьовден"
31. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
32. Партия "Българска социалдемократическа партия"
38. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Движение за обединение и солидарност - ДОС"
Митко Ангелов Рамов
Стефан Митев Димитров
Николай Атанасов Николов
3. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Димитър Димитров Манев
Димитър Колев Костов
4. Партия - политическо движение "Евророма"
Илия Илиев Илиев
Антон Христов Димитров
Милко Койчев Добрев
Йордан Иванов Георгиев
Йосиф Христов Иванов
7. Партия "Съюз свободни демократи"
Янко Спиров Христов
Даниела Симеонова Кучкова
Иван Иванов Бонев
Деляна Енчева Емануилова
Кънчо Добрев Дерменджиев
Денко Кирилов Димитров
Стоян Димов Неделчев
Деньо Неделчев Грозев
Славка Генчева Михалева
Михаил Косев Михайлов
Данчо Пеев Мемишев
Тодор Пенчев Гаджев
10. Партия "Консервативна партия КеП"
Денко Ангелов Атанасов
Стефан Иванов Асенов
Панайот Рашков Георгиев
Михаил Ангелов Михайлов
Симеон Йорданов Добрев
Ангел Василев Смилов
Симеон Стефанов Симеонов
Митко Филипов Михайлов
Ангел Русев Христов
Александър Аксениев Кемалов
12. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
Йонко Иванов Йосифов
16. Партия "Българска християнска коалиция"
Асен Златев Рашев
Радослав Митков Игнатов
Страхил Василев Иванов
17. Коалиция "Обединени демократични сили - ОДС"
Стефан Петров Стайков
Младен Тодоров Чернаков
Ваньо Неделчев Георгиев
Константин Феодотов Лабински
Маргарита Йонкова Иванова
Денчо Минчев Азманов
Пенка Богданова Александрова
Станка Стоянова Неделчева
Генка Русева Мартинова
Денислава Петрова Неделчева
Марко Иванов Минчев
Антон Русев Минев
Юлиян Демирев Юлиянов
Васил Асенов Цанков
Шибил Кирилов Йорданов
Иван Атанасов Енев
Тодор Асенов Тодоров
Юсеин Смаилов Юсеинов
Стефан Филипов Андреев
21. Партия "Родолюбие 2000"
Пенчо Димитров Костов
Йордан Тодоров Колев
Смаил Асанов Чаушев
Стоил Аспарухов Чаушев
Антон Маринов Иванов
Иван Георгиев Маринов
Бончо Митев Найденов
Иван Рашков Парушев