Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
3. Партия Българска социалистическа партия
4. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
6. Партия "Национално движение Симеон Втори"
9. КОМУНИСТИ И ПАТРИОТИЧНИ СИЛИ-ПОПОВО
12. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
13. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
15. Партия "Движение Гергьовден"
16. БЗНС-НС И БСДП
17. Партия "Съюз свободни демократи"
19. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
20. ЗАЕДНО
21. Партия "Движение за права и свободи"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Найден Иванов Иванов
Атанас Михайлов Иванов
Добромир Христов Добрев
Соня Георгиева Йорданова
Снежана Йорданова Иванова
Бисерка Рачева Рачева
Стойчо Георгиев Стойчев
Тодор Стефанов Тодоров
Виктор Величков Михайлов
Мари Тодорова Сагева
Илияна Добрева Белчева
Найден Колев Николаев
Димитър Петков Петков
Пенка Григорова Тошева
Григор Неделчев Горев
Христо Иванов Дюкенджиев
Иван Михайлов Иванов
Пламен Стефанов Първанов
Валентин Стефанов Витанов
Димитър Стефанов Станев
Кирил Иванов Недялков
Пламен Иванов Иванов
Георги Димитров Георгиев
Евгени Павлов Георгиев
Георги Иванов Христов
Петя Михайлова Паскалева
Радослав Тодоров Узунов
Павлинка Мирчева Шопска
Ивелина Николаева Иванова
Стела Иванова Атанасова
Николай Димитров Николаев
Станьо Димитров Тодоров
4. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Димитър Добрев Ковачев
Петър Христов Туфков
Дамян Стефанов Дамянов
Борислав Гоцев Добрев
Анастасия Иванова Цонева
6. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Белчо Ненов Петров
Красимир Дамянов Колев
Никола Илиев Дончев
Антон Михайлов Антонов
Стамен Иванов Колев
Силвия Дечева Станева
Росен Цонев Хадживеликов
Иван Станчев Дянков
Стефан Тодоров Тодоров
Григор Димитров Григоров
Пеци Стоянов Пецев
Божин Върбан Филчев
Муса Мусов Дурлъов
Иван Пенчев Иванов
Алкин Бариев Ахмедов
Добринка Христова Христова
Ивайло Антонов Тодоров
9. КОМУНИСТИ И ПАТРИОТИЧНИ СИЛИ-ПОПОВО
Георги Цонев Георгиев
Гатьо Господинов Гатев
Христо Русинов Николов
Светослав Дончев Обретенов
Станю Иванов Станев
Маргарит Койчев Маринов
Борис Тодоров Ботев
Петър Ганев Господинов
Маргарит Георгиев Маринов
Николай Пенчев Николов
Красимир Антимов Колев
Мара Събева Таскова
Стефан Николов Станков
Димчо Станоев Сотиров
Боян Георгиев Ангелов
Георги Николов Николов
Йорданка Маринова Маринова
Станимир Стефанов Станев
Драгомир Дечев Неделчев
Венелин Марков Марков
Борислав Петров Спасов
Христо Николов Христов
Марин Иванов Маринов
Явор Валериев Янков
12. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
Григор Игнатиев Гогов
Иван Николов Гущанов
Димитър Христов Христов
Лазар Стойчев Якимов
Иван Ангелов Цонев
Николай Антонов Андреев
Румяна Христова Денева
Иво Николаев Рачев
Теодор Кънчев Тодоров
Павлин Димитров Петров
Димитър Иванов Тодоров
Венелин Маринов Милчев
Владислава Кирчева Георгиева
16. БЗНС-НС И БСДП
Христо Цонев Цонев
Димитър Стилиянов Димитров
Пламен Николов Пенев
Светла Николаева Иванова
Стефка Иванова Иванова
Диан Цветков Иванов
Цанко Николаев Димитров
Мирослав Кирилов Марков
Венко Пенев Войков
Димитър Йорданов Добрев
Иван Стойков Иванов
17. Партия "Съюз свободни демократи"
Румен Стойчев Русев
Марияна Иванова Събева
Лидия Янкова Керезова
Михаил Стефанов Стефанов
Марияна Георгиева Сотирова
Анчо Радославов Тюфекчиев
Христо Георгиев Христов
Ивелин Господинов Иванов