Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
2. Партия "Свободна България"
6. КОАЛИЦИЯ "Коалиция за България"
7. Партия "Гражданска партия за България"
8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
9. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
10. Партия "Съюз свободни демократи"
12. Партия "Демократическа партия"
15. Партия - политическо движение "Евророма"
16. Партия "Християн-социален съюз"
17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
18. Коалиция "БКП и КПБ"
19. КОАЛИЦИЯ "Да"
20. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
21. Партия "Политически клуб "Тракия"
22. Партия "Движение за права и свободи"
23. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
26. Партия "Рома"
27. КОАЛИЦИЯ "Обединени земеделски сили-"БЗНС "Никола Петков" и "БЗНС-Народен съюз"
28. КОАЛИЦИЯ "Заедно за Харманли"
29. Партия "Национално движение - Родина"
30. Партия "Социалдемократическа партия"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Мартин Михайлов Георгиев
Милан Емилов Стоянов
Христо Емилов Дойчев
Магдалена Емилова Иванова
Демир Михайлов Михайлов
Албена Иванова Рашкова
Тодор Стефанов Славов
Симеон Иванов Йорданов
Халим Рушидов Юмеров
Ангел Асенов Ангелов
6. КОАЛИЦИЯ "Коалиция за България"
Михаил Христов Лисков
Пламен Делчев Делчев
Минка Стоянова Русева
Гено Желев Генев
Надежда Борисова Колева-Стойчева
Никола Димитров Павлов
Маргарит Тодоров Петров
Георги Янков Янков
Ирина Иванова Иванова
Иванка Крумова Бойчева
Фани Христозова Димитрова
Стамо Стоилов Стамов
Митко Антониев Димитров
Живко Митков Желязков
Васко Георгиев Кыосев
Димитър Борисов Димитров
Дора Чанкова Делчева
Михай Михайлов Мандаджиев
Тихомир Костадинов Тенев
Валентина Павлова Ковачева
Виолета Николова Данаилова
Стефания Добрева Иванова
Румянка Стойчева Стоянова
Иван Георгиев Тенев
Иванка Тянкова Делчева
Даниела Матева Тенева
Дияна Славчева Спирова
Сийка Трендафилова Ставрева
Красимир Кръстев Панчев
Христо Стефанов Михайлов
Златка Георгиева Чанкова
Цонка Христова Малева
Георги Колев Георгиев
Мария Славчева Ламбова
Николай Георгиев Колев
Митко Костадинов Димитров
Нанко Атанасов Нанев
Илия Радков Николов
Коста Павлов Костадинов
Дарина Стаматова Вълчева
Дарина Динкова Чакърова
Тихомир Иванов Трендафилов
Нено Харетинов Налбантов
Митко Русев Митков
Мирослава Миткова Иванова
Лиляна Андонова Митрева
Вергиния Иванова Димова
Кирил Атанасов Атанасов
Таня Стойчева Иванова
Христо Димитров Иванов
Атанас Луков Атанасов
Боянка Костадинова Димова
Митко Иванов Иванов
Пенка Петрова Кръстева
Станимир Киров Митев
Иван Иванов Ангелов
Красимир Христов Георгиев
Станко Добрев Димитров
12. Партия "Демократическа партия"
Георги Стратиев Василев
Тодор Димитров Тодоров
Николай Ангелов Кутов
Росанка Севова Дочева
Румен Динков Тонев
Станислав Михов Желев
Живко Илиев Андреев
Николай Георгиев Иванов
Михаил Асенов Баев
Марияна Димитрова Йорданова
Димо Пасков Алексиев
Матей Иванов Калпаков
Митко Желев Петков
Тянка Личева Вачева
Тонка Иванова Макавеева
Жечка Кирилова Дирекова
15. Партия - политическо движение "Евророма"
Мартин Стефанов Стефанов
Сашо Асенов Щерев
Стефан Асенов Щерев
16. Партия "Християн-социален съюз"
Катя Георгиева Димова
Митко Тодоров Димитров
Маргарит Георгиев Даракчиев
Иван Димитров Георгиев
Ленко Георгиев Иванов
Мария Господинова Стратиева
Петър Фердинандов Петров
Красимир Желев Иванов
Антоний Димитров Янков
17. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Добрин Димов Димов
Христо Куртев Иванов
Веска Павлова Господинова
Валентина Желязкова Добрева
Боян Трендафилов Станков
Николай Делчев Колев
Петя Димова Петкова
Станислав Добрев Станков
Петър Янев Петров
Стефка Здравкова Стефанова
Илиян Паунов Тодоров
Митко Живков Колев
Марияна Йовчева Димова
Чанко Георгиев Стоев
Иван Лавчев Атанасов
Недялка Желева Вълканова
Георги Канев Димитров
Кирил Георгиев Памуков
Павлина Димитрова Христова
Гошо Тончев Кавръмов
Петър Василев Атанасов
Ангел Димитров Кънев
Георги Колев Налбантов
18. Коалиция "БКП и КПБ"
Хари Гарабет Папазян
Вълко Георгиев Вълков
Георги Димов Маринов
Радко Митев Палазов
Петър Стоянов Козарев
Вълко Милев Чочков
19. КОАЛИЦИЯ "Да"
Янко Христов Иванов
Антон Митев Димитров
Симона Колева Атанасова
Тянко Ламбов Кавръков
Вълко Станков Ангелов
Теодора Боянова Вълева
Елена Стефанова Тодорова
Иван Колев Иванов
Кирил Любов Янчев
20. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Радю Петров Белянов
Любомир Георгиев Латев
Ваня Божидарова Тончева
Марияна Запрянова Севова
Стратия Атанасов Димитров
Коста Стойчев Костов
Митра Кръстева Господинова
Димитър Тодоров Бонев
Димо Стоянов Димов
Петър Георгиев Петров
21. Партия "Политически клуб "Тракия"
Станимир Иванов Николов
Георги Бойков Караджов
Минка Маринова Костова
Савко Тончев Савов
Иван Станилов Калев
Неделчо Петков Челеков
23. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Мирослав Любомиров Василев
Стефан Ангелов Иванов
Николай Желязков Желязков
Райна Димитрова Иванова
Янка Кръстева Маринова
Банчо Добрев Банев
Йордан Делчев Налбантов
Николай Пейков Желев
Павел Костадинов Павлов
Анка Георгиева Христозова
Динка Нанева Тодорова
Татяна Атанасова Димитрова
Латю Василев Шопов
Николина Делчева Минева
Стефан Тръндев Гочев
Петко Тенев Петков
Грозьо Кръстев Грозев
Господин Димов Господинов
Елена Делчева Чорлева
Иван Георгиев Джелепов
Иван Димитров Завалов
Шукри Мустафа Юсуф
Теодор Мирославов Василев
26. Партия "Рома"
Мартин Михайлов Александров
Господин Атанасов Желев
Асен Горанов Иванов
Георги Спасов Желев
Милан Асенов Ангелов
Марин Русев Атанасов
Сашо Миланов Йорданов
Танчо Жеков Танев
Венцислав Димитров Миланов
Иван Христов Христов
27. КОАЛИЦИЯ "Обединени земеделски сили-"БЗНС "Никола Петков" и "БЗНС-Народен съюз"
Трендафил Георгиев Райков
Димитър Стратиев Митев
Недялка Манолова Тянкова
Богдан Димов Богданов
Катя Димитрова Трендафилова
Димитър Петров Димитров
Красимира Георгиева Станкова
Петко Атанасов Владов
Васил Недялков Михов
Силви Димитров Митев
Лилян Станков Иванов
Румен Георгиев Русев
Стефан Янчев Костов
Иван Георгиев Кавръков
Иван Матев Стефанов
Николинка Никова Фотева
Георги Господинов Георгиев
Славейка Господинова Владова
Димитър Делев Димитров
Димитър Стоев Стоев
Златко Господинов Сидеров
Катюша Михайлова Димитрова
Нейка Стоева Кръстева
Димчо Илчев Илиев
Милчо Славов Арнаудов
Никола Ставрев Николов
Тончо Георгиев Тончев
Георги Митев Тянков
Костадин Любенов Трендафилов
28. КОАЛИЦИЯ "Заедно за Харманли"
Веселин Бонев Абаджиев
Стефан Атанасов Николов
Катя Йорданова Господинова
Генчо Петков Дончев
Стефан Ангелов Стоянов
Светла Желязкова Василева
Цвета Георгиева Ганчева-Велкова
Димитър Янков Георгиев
Кирил Николов Дочев
Латинка Христова Митева
Димитър Павлов Карамфилов
Господин Грозев Бабамов
Красимир Добромиров Бъчваров
Таня Веселинова Христозова
Николай Стойков Тодоров
Славейка Янкова Грозева
Красимир Дончев Иванов
Веселина Димова Бабамова
Георги Севов Георгиев
Добринка Янкова Динчева
Недко Александров Димитров
Людмил Стефанов Лавчев
Георги Димитров Георгиев
Райчо Георгиев Иванов
Дялка Костадинова Паскалева
Любина Трендафилова Кирева
Васил Сидеров Янев
Деян Тончев Точев
Николай Иванов Нейков
Райчо Митев Латев
Грозданка Пенева Колева
Трендафил Латинов Трендафилов
29. Партия "Национално движение - Родина"
Руси Дойчев Георгиев
30. Партия "Социалдемократическа партия"
Георги Паунов Бакалов
Ивелин Вълков Георгиев
Живко Иванов Касабов
Тянка Кръстева Георгиева
Ивелин Антонов Манолов
Милка Атанасова Димова
Каталина Илиева Георгиева
Борислав Делчев Панайотов
Николай Иванов Николов
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД