Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Движение за права и свободи"
3. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
4. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
6. Партия "Зелена партия в България"
7. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
8. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
9. Партия "Съюз за Отечеството"
10. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
11. Партия Българска социалистическа партия
12. Партия "Българска социалдемокрация"
13. Партия - политическо движение "Евророма"
14. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
16. Партия "Движение Гергьовден"
17. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
18. Партия "Българска християнска коалиция"
19. Партия "Българска социалдемократическа партия"
20. Партия "БЗНС "Александър Стамболийски"
21. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
22. Партия Партия на българските жени
23. Партия "Българска партия Либерали"
24. Партия "Българска либерално-демократическа партия"
25. Партия "Национално движение Симеон Втори"
27. Партия "БЗНС "Никола Петков"
28. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
30. Партия "БЗНС - Народен съюз"
32. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
33. Партия "Български Бизнес Блок"
34. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
35. Партия "Политически клуб "Екогласност"
37. Партия "Съюз за демократично развитие"
38. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
39. Партия "Национално движение за права и свободи"
41. Партия "Български земеделски народен съюз (обединен) Никола Петков"
42. Партия "Партия Български социалдемократи"
43. Партия "Обединен блок на труда"
45. Партия "Съюз свободни демократи"
46. Партия "Партия на зелените"
47. Коалиция "БКП и КПБ"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Ангел Петров Върбанов
Силвия Василева Станчева
Ирина Иванова Илиева
Йордан Василев Димитров
Васил Борисов Железов
Йордан Игнатов Йорданов
Радослав Атанасов Валентинов
Нели Янкова Христова
Валентин Сашев Димитров
Зюбей Мехмед Алиш
14. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Ивалинка Петрова Иванова
Христо Ефтимов Христов
Даринка Ангелова Леонова
16. Партия "Движение Гергьовден"
Юрий Петров Проданов
Иван Стоянов Капралов
Росен Симеонов Станчев
Артур Едуард Алтунян
Нели Митева Стайкова
Анатоли Илиев Дочев
Христо Лазаров Христов
Сергей Недялков Недялков
Станислав Йорданов Димитров
Тони Антонов Теллалов
Миглена Славева Стоянова
Красимир Атанасов Атанасов
Радостин Павлов Стайков
Красимир Кънчев Владев
Стилиян Ганчев Ганчев
Тодор Стоянов Луков
Светлин Николаев Стрелков
17. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
Сергей Методиев Стойков
Красимир Генов Стефанов
Гичо Христов Тодоров
Димитър Калчев Димитров
Иван Калоянов Иванов
Недко Върбанов Атанасов
Венета Йорданова Георгиева
Георги Славов Жейнов
Борис Желязков Борисов
Недялка Ганчева Петрова
Васил Иванов Василев
Светослав Владимиров Методиев
Милко Минчев Тончев
Венцислав Янков Георгиев
Николай Савов Илиев
34. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Георги Атанасов Георгиев
Иван Богомилов Иванов
Ивайло Григоров Иванов
Нели Кирилова Александрова
Ангел Богданов Филипов
Емилия Стелиянова Данева
Живко Иванов Жеков
35. Партия "Политически клуб "Екогласност"
Светлана Богомилова Бояджиева-Коджавасилева
37. Партия "Съюз за демократично развитие"
Юлко Андреев Асенов
Валентина Живкова Милчева
Румен Красимиров Маринов
Севдалин Павлов Христов
Наташа Александрова Христова
Николай Йорданов Янков
Севдалин Петров Петров
Добрина Димитрова Добрева
Ангел Митков Йорданов
Али Али Юмер
Стоян Маринов Маринов
Никола Младенов Николов
Асен Ангелов Сашков
38. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Михаил Иванов Багрянов
Маргит Веселинов Цанев
Христо Тодоров Дечев
Валентина Янкова Велева-Богданова
Свилен Душков Вълканов
Соня Костова Мечкова
Галин Василев Терзийски
Явор Николов Смиленов
Валери Иванов Вътев
Мирослав Иванов Мирославов
Стоян Тотев Тодоров
Васил Гочев Тодоров
Душко Димитров Вълканов
Атанас Ангелов Атанасов
Сашко Димов Кунев
Бойко Нейков Димитров
Антонин Горчев Дончев
Ивайло Живков Жечков
Радко Златев Радев
Пламен Златев Механджиев
Данчо Борисов Хараланов
Николинка Станкова Петкова
Христо Рачев Христов
Валентина Станкушева Анастасова
Антон Александров Попов
Румен Маринов Вичев
Божидар Славчев Чернев
Жанета Живкова Иванова
Златко Петров Механджиев
Борислав Стоянов Петров
Стефан Георгиев Дюлгеров
Татяна Владимирова Кипрова
Алпер Фикрет Осман
Владимир Симеонов Анастасов
Ганка Спасова Стоименова
Иванка Иванова Петрова
Мариана Петрова Петрова
39. Партия "Национално движение за права и свободи"
Огнян Илиев Обретенов
Евгений Иванов Бонев
Иван Тодоров Иванов
Владимир Кръстев Герчев
Панайот Петков Калудов
Йордан Милков Малев
Диян Веселинов Радушев
Атанас Златев Златев
Станислав Денчев Миланов
Иво Петров Иванов
Мариела Георгиева Иларионова
Валентин Савчев Иванов
Юлиян Величков Матев