Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "БЗНС "Никола Петков"
3. Партия "Национално движение Симеон Втори"
4. Коалиция "Народно единство"
6. Инициативен Комитет Маргарита Дякова Дякова
8. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
9. Партия "Партия Български социалдемократи"
10. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
11. Партия "Движение за права и свободи"
12. Партия "Народен блок"
13. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
14. Партия "Родолюбие 2000"
15. Партия "БЗНС - Народен съюз"
16. Партия "Съюз свободни демократи"
17. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
18. Коалиция "Нова левица - Българска социалистическа партия и Обединен блок на труда"
19. Партия "Български Бизнес Блок"
20. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Марко Янчев Георгиев
Димитър Николов Балтаджиев
Йордан Костов Йорданов
Душка Душева Няголова
Тодор Павлов Йонев
Русанка Иванова Симова
Елена Добрева Патронова
13. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Николай Георгиева Даракчиев
Ридван Васвиев Ахмедов
Стойко Неделчев Стойков
Димитър Маринов Василев
Стефан Цветанов Николов
Светослав Боев Сотиров
Антон Иванов Ангелов
Вичо Кирилов Неделчев
Здравка Лазарова Николова
Мустафа Ибрямов Мустафов
Румен Николаев Спиров
Юлия Радославова Илиева
Димитър Георгиев Павлов
14. Партия "Родолюбие 2000"
Тодор Великов Радев
Христо Пенев Христов
Магдалена Станчева Митева
Величка Иванова Радева
17. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Румен Борисов Илиев
Васил Стоянов Милев
Елена Бойчева Иванова
Атанас Иванов Атанасов
Асен Ценов Стефанов
Иван Георгиев Иванов
Дияна Николова Жекова
Станка Мирчева Иванова-Желязкова
Иванка Димова Атанасова
Бойчо Иванов Бойчев
Антон Иванов Станев
Мирчо Железов Колев
Иван Димов Иванов
18. Коалиция "Нова левица - Българска социалистическа партия и Обединен блок на труда"
Захари Николов Захариев
Марин Йорданов Куртев
Христо Златев Ованезов
Кирил Христов Караиванов
Николинка Янакиева Георгиева
Лиляна Стоянова Колева
Янко Костов Атанасов
Марио Атанасов Петров
Стефка Костадинова Стойнова-Йорданова
Марияна Гочева Михалева
Таир Исмаил Хасан
Димитър Захариев Димитров
Росица Павлова Няголова
Янка Събева Пейчева
Тодорка Янева Кирова
Веска Янчева Великова
19. Партия "Български Бизнес Блок"
Любен Великов Божинов
Галина Неделчева Янева
Владимир Димитров Пенев
20. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Тодор Василев Тодоров
Георги Колев Радев
Снежанка Панайотова Богданова
Мирослав Христов Михайлов
Емил Йорданов Симеонов
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД