Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия Българска социалистическа партия
2. Партия "Движение Гергьовден"
3. Партия "Български демократически форум"
4. Инициативен Комитет Добринка Стоянова Христова
5. Партия "Съюз свободни демократи"
8. Партия "Обединен блок на труда"
9. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
10. Партия "Движение кредитор на доверие"
11. Инициативен Комитет Еленка Енчева Стоянова
12. Партия "Родолюбие 2000"
13. Партия "Радикалдемократическа партия в България"
14. Партия "Демократично движение Родолюбие"
15. Коалиция "Равенство за всички"
16. Партия "Българска партия на справедливостта"
18. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
19. Партия "БЗНС "Никола Петков"
21. Коалиция "БКП и КПБ"
22. Коалиция "Обединени демократични сили-Съюз на Демократичните Сили и Демократическа партия"
23. Коалиция "Съюз на транспортните работници"
24. Партия "Българска либерално-демократическа партия"
25. Партия "Народен блок"
28. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
29. Партия - политическо движение "Евророма"
30. Партия "БЗНС - Народен съюз"
31. Партия "Български Бизнес Блок"
32. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
33. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия Българска социалистическа партия
Тодор Георгиев Хайдутов
Симеон Андонов Йорданов
Соня Петкова Иванова
Снежана Семова Анастасова
Кристина Христова Урумова
Павел Ангелов Христов
Ивайло Василев Недялков
Димитричка Атанасова Атанасова
Коста Иванов Костов
Георги Илиев Бозов
Мария Серафимова Павлова
Димитър Андреев Митев
Илия Тодоров Иванов
2. Партия "Движение Гергьовден"
Кирил Люцканов Александров
Маринела Йорданова Динкова
Руслан Тодоров Божиновски
Екатерина Димитрова Граматикова-Панчева
Нарине Каприел Хачадурян-Банкова
Мария Ламбова Михалчева
3. Партия "Български демократически форум"
Веселин Янчев Миланов
Илина Тодорова Стоянова
Иван Калчев Янчев
Стоян Петров Карастоянов
Живко Петров Жеков
Петър Желев Петров
Веселина Стоянова Йорданова
Милка Михайлова Петрова
29. Партия - политическо движение "Евророма"
Сандо Иванов Бянов
Живко Василев Жеков
Радослав Станчев Иванов
Петър Димов Митев
Иван Колев Христов
Недко Станчев Бянов
Младен Колев Станев
Недялко Димитров Кънчев
Георги Мирчев Георгиев
Димитър Иванов Димов
Митко Станчев Бянов
30. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Надка Костова Симеонова
Маргарита Петрова Калчева-Шабанова
Марин Неделчев Маринов
Христо Паскалев Христов
Георги Христов Бакалов
Стоян Вълканов Иванов
Петър Димитров Петров
Стойчо Станев Петров
Янчо Бацов Узунов
Веска Парушева Ниновска
Елена Петрова Стоянчева
Йордан Стоянов Дянков
31. Партия "Български Бизнес Блок"
Димитър Иванов Димитров
Рачо Тодоров Рачев
Тодорка Найденова Георгиева
Марин Радев Митев
Димитричка Тодорова Василева
Тодор Тодоров Тодоров
32. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
Георги Христов Борисов
Златина Стефкова Георгиева
Николай Георгиев Станчев
Румен Станчев Стоянов
Петър Любчев Петров
Никола Мирчев Николов
Борис Николов Ковачев
Пано Илиев Панов
Неделчо Петров Павлов
Яни Филчев Филчев
Иван Тодоров Добрев
33. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Йордан Райков Йорданов
Гинка Русева Пасева
Николай Колев Ников
Валентин Георгиев Минчев
Борис Христов Цветков
Екатерина Панайотова Атанасова
Галена Петкова Николова
Димчо Йорданов Димов
Милена Велкова Пешева
Георги Василев Жулев
Даниела Янкова Михалева
Ани Владимирова Дивлева
Светослав Страхилов Сотиров
Теменуга Илиева Митева
Елена Иванова Славова-Янулова
Валентин Стефанов Михайлов-Иванов
Ивайло Росенов Николов
Иван Николов Иванов
Йордан Банчев Мирчев
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД