Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "БЗНС - Народен съюз"
3. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
4. Партия "БЗНС "Никола Петков"
6. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
7. Партия "Български демократически форум"
9. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
10. Коалиция "БКП и КПБ"
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
12. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
13. Партия Българска социалистическа партия
14. Партия "Национално движение Симеон Втори"
15. Коалиция "Бъдеще за Бяла"
16. Партия "Движение за права и свободи"
17. Партия "Български Бизнес Блок"
18. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
19. Партия "Движение Гергьовден"
20. Партия "Обединен блок на труда"
21. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Атанас Николов Атанасов
Антон Щерев Андонов
Йордан Неделчев Неделчев
Илиян Иванов Цонев
Георги Стратиев Георгиев
Петранка Ангелова Костова
Димитър Николов Петров
Маргарита Николова Господинова
Димитричка Атанасова Панчева
Параскева Георгиева Божанова
Никола Стефанов Чакъров
10. Коалиция "БКП и КПБ"
Ангел Аврамов Ананиев
Минка Димитрова Георгиева
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Здравко Петров Георгиев
Станимир Янев Трендафилов
12. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Недко Балинов Балинов
Емил Димитров Москов
Живко Станков Чавдаров
Стефан Димитров Суков
Трайчо Иванов Димчев
Величка Томова Янчева
Тодор Николов Келисакиев
Апостол Георгиев Томов
13. Партия Българска социалистическа партия
Христо Димов Димов
Георги Димитров Касабов
Стефан Йорданов Пейчев
Недялка Кръстева Спасова
Величка Йорданова Янчева
Росен Костадинов Янакев
Юлияна Хараламбиева Дойчева
Донка Георгиева Баналиева
Сотир Григоров Велидолски
Еленка Стойчева Янкова
Калуд Димитров Петров
14. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Анастас Костов Трендафилов
Ростислав Тодоров Минчев
Господин Георгиев Господинов
Стефка Христова Панайотова
Георги Стефанов Стоев
Георги Тодоров Баздаров
Груди Димитров Колев
Стефан Атанасов Томов
Антон Каменов Манев
15. Коалиция "Бъдеще за Бяла"
Костадин Лазаров Костадинов
Анна Парашкевова Мирчева
Димитричка Димитрова Василева
Апостол Иванов Янков
Саша Йорданова Божинова
Йордан Стефанова Спасов