Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
2. Партия "Съюз свободни демократи"
3. Партия "БЗНС - Народен съюз"
4. Коалиция "БКП и КПБ"
5. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
6. Партия Партия на българските жени
7. Партия "Национално движение Симеон Втори"
8. Партия "Българска социалдемокрация"
9. Партия "Национално земеделско движение"
11. Партия - политическо движение "Евророма"
12. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
13. Партия "Роден край"
14. Партия "Българска социалдемократическа партия"
15. Партия "Родолюбие 2000"
17. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
18. Партия "Национално движение за права и свободи"
19. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
20. Партия "Движение за права и свободи"
21. Партия "Движение Гергьовден"
22. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
23. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
24. Партия "Демократическа партия"
25. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
26. Партия Българска социалистическа партия
27. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
28. Партия "Зелена партия в България"
29. Партия "Федерация Царство България"
30. Партия "Партия на зелените"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Милко Христов Янакиев
Минчо Венциславов Михайлов
Стела Атанасова Тунчева-Мандева
Христо Петров Цанев
Татяна Кръстева Иванова
Светослав Георгиев Серафимов
Пламен Здравков Калинов
Галин Митев Ганчев
Сийка Маринова Лазарова
Ивайло Русев Стефанов
Георги Златков Димитров
Станчо Георгиев Димитров
Цветелин Атанасов Ценов
2. Партия "Съюз свободни демократи"
Росен Кирилов Радев
Атанас Кирилов Личев
Иван Цвятков Младенов
Симонета Иванова Колева
Георги Илиев Димитров
Стоян Цонев Стоянов
Евгени Генчев Генов
Радослав Атанасов Паскалев
Светозар Здравков Найденов
Николай Иванов Пенков
Красимир Николов Кирилов
Ивайло Генчев Василев
Никола Янков Георгиев
Атанас Паскалев Атанасов
Николай Стоянов Узунов
14. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Мария Георгиева Горанова
Иван Григоров Димитров
Пламен Нейчев Латев
Борислав Неделчев Борисов
Иван Златков Николов
Евгения Ангелова Маринова
Бонка Георгиева Живкова-Иванова
Иван Йорданов Бакалов
Христо Атанасов Атанасов
Христо Цветанов Христов
Йоско Цачев Йосифов
Цветан Петров Христов
15. Партия "Родолюбие 2000"
Илия Цвятков Ангелов
Атанас Димитров Радев
Георги Митев Георгиев
Анелия Венелинова Кирова
Станю Янков Василев
Александър Димитров Сивриев
Петър Василев Личев
Никола Борисов Станев
Марин Тодоров Маринов
Иван Кольов Николов
17. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
Петър Гавраилов Петров
18. Партия "Национално движение за права и свободи"
Андрей Иванов Илиев
Мехмед Заакиров Идиризов
Георги Костов Георгиев
Асен Венелинов Асенов
Маринела Здравкова Радославова
Димитър Цачев Маринов
Расим Асанов Вейсялов
Виргиния Светославова Ангелова
Юлиян Маринов Серафимов
19. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Даниел Димитров Николов
Александър Мончев Алексиев
Росица Здравкова Димитрова
Йордан Илиев Йорданов
Стефан Иванов Стефанов
20. Партия "Движение за права и свободи"
Сезаин Салиев Мехмедов
Марияна Христова Григорова
Радослав Якимов Розинов
Ашим Шерифов Ибрямов
Георги Трендафилов Радойнов
Нора Стоянова Яшинова
Марин Василев Василев
Елка Миткова Методиева
Христо Кръстев Ковачев
Емил Михайлов Асенов
Асен Аврамов Асенов
Пламен Стефанов Пенев
Стефан Северинов Стефанов
Юри Максимов Йорданов
Велико Максимов Йорданов