Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на Общински съветници
1. Партия "Българска социалдемокрация"
2. Партия "Движение за права и свободи"
3. Партия Партия на българските жени
4. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
7. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
10. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)
12. Партия "БЗНС - Народен съюз"
14. Партия "Съюз свободни демократи"
15. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
17. Партия "БЗНС "Никола Петков"
18. КОАЛИЦИЯ "БСП,ПД"сд", обт,бзс"АЛ.СТАМБОЛИЙЙСКИ 1899"
19. Партия "Българска социалдемократическа партия"
20. Коалиция "БКП и КПБ"
22. Партия "Движение за социален хуманизъм" - София
23. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
27. Партия "Български демократически форум"
28. Партия "Национално движение Симеон Втори"
29. Инициативен Комитет Пейчо Младенов Пеев
33. Партия "Гражданска партия за България"
34. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
35. Партия "Движение Гергьовден"
37. Партия "Български земеделски народен съюз (обединен) Никола Петков"
38. Партия "Либерален съюз"
39. Партия "Алтернативна социаллиберална партия"
40. Партия "Рома"
41. НОВА ДЕМОКРАТИЧНА АЛТЕРНАТИВА
Регистър на Кандидатски листи за избор на Общински съветници
1. Партия "Българска социалдемокрация"
Тодор Димитров Ванков
Красимир Михайлов Кирилов
Петьо Иванов Лазаров
Людмил Мирославов Генадиев
Стефчо Николов Върбанов
Каравел Любенов Енчев
Роми Георгиева Иванова
2. Партия "Движение за права и свободи"
Николай Ценов Тодоров
Венцислав Асенов Станев
Веселка Кръстева Иванова
Мехмед Кемалов Мурадов
Илиян Бойков Ицов
Анна Иванова Яръмова
Зимен Кирилов Георгиев
Йордан Радков Димитров
Бойко Ицов Димитров
Иван Стефанов Станев
Пламен Петров Петров
Христина Атанасова Данова-Тодорова
Тома Петров Христов
Любен Григоров Ванков
Велин Димитров Станков
Емил Йорданов Цветанов
Милчо Каменов Николов
Виктор Сократе Мишу
Тодор Стаменов Вълчев
Добромир Филипов Тодоров
Пламен Павлов Трифонов
Кръсто Петров Спасов
Борислав Крумов Василев
Людмила Йорданова Чернева
Димитър Тодоров Тодоров
Любен Борисов Добрев
Валери Славчев Стефанов
Надя Антонова Кочева
Красимир Емилов Александров
Лилко Велков Янкулов
Пенчо Младенов Паков
Орлин Константинов Василев
Цветан Минков Вълчев
Емилия Иванова Атанасова
Светослав Евгениев Георгиев
Станислав Генчев Петков
Леда Керилова Виденова
Ирина Дионисиева Якова
Иван Николов Иванов
Марин Тодоров Маринов
Катя Трифонова Димитрова
Златко Методиев Ценов
Владимир Тодоров Цанов
Валери Цеков Ганчев
Георги Живков Георгиев
Славянка Асенова Флорова
Тошо Петков Йорданов
Андрей Живков Дечев
Йордан Петков Петракиев
Ваньо Станков Нешев
Иван Методиев Еленков
Цветомира Димитрова Славова
Весела Михайлова Асенова
Йордан Василев Гергов
Уляна Крумова Иванова
Малин Ваньов Михайлов
Гено Ангелов Цветков
19. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Боян Петров Иванов
Веселин Иванов Йоцов
Сталин Зарков Стефанов
Дилян Малинов Лишков
Диана Цветкова Павлова
Иванка Луканова Костадинова
Йордан Славчев Иванов
Анка Страхилова Стефанова
20. Коалиция "БКП и КПБ"
Жана Нинкова Нинова
Митко Иванов Миков
Иванка Петкова Йорданова
Марийка Михайлова Тодорова
22. Партия "Движение за социален хуманизъм" - София
Марко Каменов Мирчев
Виолета Върбанова Недкова
Младен Илиев Гоаранов
Еленко Иванов Вълчев
23. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Димитър Янев Маринов
Пламен Станков Цветков
Борис Пантов Димитров
Евстати Иванов Маринов
Петър Мирчев Ангелов
Силвия Иванова Велкова
Николай Евдокимов Пасков
Евгени Асенов Крумов
Крум Кръстев Христов
Славчо Иванов Петров
27. Партия "Български демократически форум"
Румен Георгиев Гузелски
Владимир Станчев Гергов
Корнелия Живкова Конова-Чупренска
Велизар Пасков Гаврилов
Георги Величков Георгиев
Георги Тодоров Ванов
Женя Иванова Асенова
Надежда Иванова Иванова
Нели Георгиева Христова
Алеко Ценков Томов
Пролетка Боянова Петрова
Евдоким Флоров Колчев
Милчо Иванов Стоянов
Петър Иванов Георгиев
Огнян Найденов Ненчев
Надежда Димитрова Илиева
Илиян Нинков Георгиев
Иван Младенов Иванов
Росица Илиева Иванова
28. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Мартин Николов Дончев
Румен Ангелов Видов
Ирена Стефанова Александрова
Ангел Цветанов Нинов
Борислав Любомиров Ванков
Светослав Милчев Илиев
Вадим Свиленов Мушанов
Росица Любенова Кирова
Любомир Тодоров Георгиев
Соня Славчева Асенова
Валентин Иванов Колчев
Вардан Сашики Папикян
Красимир Борисов Нинков
Пенка Лазарова Иванова-Лазарова
Красимир Георгиев Петров
Георги Иванов Гергов
Георги Сашков Боянов
Владимир Кръстев Петков
Ренета Дишкова Петкова
Илия Георгиев Начев
Магда Иванова Костакиева
Даниел Младенов Дамянов
Наташка Каменова Николова
Митко Иванов Славчев
Веселин Петров Маринов
Славка Русинова Петракиева
Евгени Илиев Генчев
Камелия Цветанова Петрова
Емил Петров Илиев
Цецка Миткова Николова
Илона Георгиева Иванова
Румен Петров Илиев
29. Инициативен Комитет Пейчо Младенов Пеев
Пейчо Младенов Пеев
33. Партия "Гражданска партия за България"
Николай Георгиев Дечев
Ангел Александров Петров
Адриана Миланова Любова-Ангелова
Евгени Рачев Енев
Явор Иванов Петров
Ивайло Иванов Душков
34. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Цецко Любенов Иванов
Цветан Иванов Василев
Радостина Велизарова Рангелова
Тошко Петров Игнатов
Анжела Венелинова Каменова
Людмил Людмилов Радулов
Николай Петров Билярски
Данаил Иванов Станков
Иван Ванков Бибиликов
Венелин Миланов Йонов
Петър Цветанов Петров
Десислава Христова Йотова-Димитрова
Бойко Вълчинов Пангаров
Димитър Славчев Деомидов
Карамфил Натанаилов Параскевов
Витко Панталеев Костадинов
Стилиян Цветанов Атанасов
Йордан Георгиев Върбанов
Митко Пантов Лозанов
Кирил Светославов Георгиев
Анчо Крумов Ванков
Любен Иванов Иванов
Дамян Савастакиев Спасов
35. Партия "Движение Гергьовден"
Екатерина Георгиева Панайотова
Иван Цветанов Иванов
Васил Теодосиев Димитров
Елизабета Дамянава Дръндарска
Антоанета Тилева Дошева-Димитрова
Маноил Маринов Станков
Зорница Цветанова Иванова
Латинка Иванова Казакова-Владимирова
37. Партия "Български земеделски народен съюз (обединен) Никола Петков"
Иван Мирославов Георгиев
Тодор Георгиев Попиванов
Росица Петкова Тодорова
Малинка Евдокимова Александрова
Александър Венелинов Николов
Асен Кръстев Томов
Дилян Иванов Борисов
Ваньо Славчев Плосканов
Димитър Марков Николов
Личко Наков Иванов
Владимир Емил Савов
40. Партия "Рома"
Борислав Александров Методиев
Драга Германова Йованович
Драгомир Методиев Михайлов
Митко Петракиев Сотиров
Радко Любенов Митков
Малин Тончев Тодоров
Красимир Димитров Боянов
Лина Тодорова Николова
Борислав Славчов Борисов
Михаил Борисов Михайлов
Борис Найденов Илиев
Иво Альошев Каменов
Зоя Гошова Витанова
Николай Петков Методиев
Асен Нешев Василев
Никола Димитров Димов
Ангел Борисов Славчев
Бисер Владов Иванов
Лазар Альошев Гогов
Альоша Маринов Ванков
Никола Александров Христов
Димитър Ангелов Данчев
Васил Цветанов Върбанов
Кольо Асенов Велинов
Борис Тодоров Георгиев
Вася Ташков Замфиров
Антон Борисов Тодоров
Гоцо Ташев Асенов
Александър Методиев Михайлов
Петко Тодоров Гогов
Йордан Маринов Ванков
Асен Иванов Ангелов
41. НОВА ДЕМОКРАТИЧНА АЛТЕРНАТИВА
Емил Тодоров Лилов
Петър Асенов Петров
Румен Йорданов Стоянов
Жасмина Иванова Илиева
Боян Иванов Асенов
Владимир Климентов Димитров
Коста Живков Калчев
Соня Иванова Иванова
Йонко Петков Йончев
Юлиян Николов Мишов
Георги Иванов Георгиев
Евлоги Маринов Заев
Милчо Костов Игнатов
Бойко Михайлов Бързийски
Евгения Илиева Томова
Борис Лападатов Сандов
Евдоким Кирилов Митов
Димитър Илиев Попов
Кирил Генчев Грабовянов
Борислав Левентинов Любенов
Виктор Крумов Йонов
Здравко Миланов Георгиев
Лилко Станков Тутунаров
Цветан Фиков Цоков
Таня Иванова Ценкова-Станчева
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД