Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
2. Инициативен Комитет Лъчезар Златков Стоянов
3. Инициативен Комитет Михаил Велков Стоянов
4. Инициативен Комитет Васил Георгиев Димитров
6. Инициативен Комитет Марин Цветанов Стефанов
7. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
8. Партия "Движение Гергьовден"
9. Партия "Съюз свободни демократи"
10. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
11. Инициативен Комитет Павлин Иванов Павлов
12. Партия "Национално движение Симеон Втори"
13. Коалиция "БКП и КПБ"
15. Инициативен Комитет Ангел Цветанов Кашев
17. Инициативен Комитет Ангел Кольов Лалюв
18. Инициативен Комитет Валентин Цветанов Симеонов
19. Партия Партия на българските жени
20. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
22. Партия "Зелена партия в България"
23. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
24. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
26. Инициативен Комитет Илия Георгиев Лазаров
27. Партия "БЗНС "Никола Петков"
28. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
30. Инициативен Комитет Лорита Каменова Благоева
31. Инициативен Комитет Иван Николов Гризанов
32. КОАЛИЦИЯ ЗА КОЗЛОДУЙ 2007
34. Партия "Национална партия на труда, частните собственици, производителите и творците (НПТЧСПТ)"
35. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
36. КОАЛИЦИЯ ЗА КОЗЛОДУЙ СЕГА
38. Партия "Рома"
39. Партия "Свободна България"
41. Инициативен Комитет Станимир Петров Станев
42. Партия "Партия на зелените"
44. Инициативен Комитет Огнян Димитров Симеонов
45. Инициативен Комитет Борис Димитров Солунски
46. Партия "БЗНС - Народен съюз"
47. Партия Движение "Напред България"
48. Партия Българска социалистическа партия
49. Партия "Българска социалдемокрация"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Илия Димитров Абаров
Надежда Цветанова Стоева
Андрей Динков Андреев
Стефан Дамянов Пришков
2. Инициативен Комитет Лъчезар Златков Стоянов
Лъчезар Златков Стоянов
3. Инициативен Комитет Михаил Велков Стоянов
Михаил Велков Стоянов
4. Инициативен Комитет Васил Георгиев Димитров
Васил Георгиев Димитров
6. Инициативен Комитет Марин Цветанов Стефанов
Марин Цветанов Стефанов
7. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Цветан Маринов Чипев
Иван Маринов Нейков
Красимир Петков Стефанов
Валентин Колев Станчев
Цветан Иванов Занев
Димитър Георгиев Марков
Сталин Манасиев Стоев
Петко Костадинов Момчилов
Милчо Маринов Павлов
Николай Кръстев Цепенишев
Бойко Иванов Георгиев
Станислав Василев Стоянов
Славчо Цветанов Коколичев
Людмил Цветанов Димитров
Емил Ефремов Няголов
Ирена Маринова Йорданова
Румен Йончев Финков
Ивайло Николов Първанов
Цецко Тошков Русолов
Тошко Димитров Сарачинов
Славей Петков Илиев
44. Инициативен Комитет Огнян Димитров Симеонов
Огнян Димитров Симеонов
45. Инициативен Комитет Борис Димитров Солунски
Борис Димитров Солунски
46. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Марин Величков Вълчев
Марин Динчев Илиев
Цветан Антонов Марков
Цветан Маринов Синигеров
Владимир Иванов Попов
Иван Петров Иванов
Стоян Занков Миланов
Гено Геров Тодоров