Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
3. ОБЕДИНЕНА КОАЛИЦИЯ "ХАЙРЕДИН-2007"
4. Партия "Българска социалдемократическа партия"
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
6. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
7. Партия "Движение Гергьовден"
9. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
10. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
11. Партия "БЗНС "Александър Стамболийски"
13. Партия Българска социалистическа партия
14. Партия "Обединен блок на труда"
15. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
16. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
18. Инициативен Комитет Павлина Тодорова Павлова-Петрова
19. Партия "Българска социалдемокрация"
20. Партия "БЗНС - Народен съюз"
21. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
22. Партия "Национално движение Симеон Втори"
23. Коалиция "БКП и КПБ"
25. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
Кирил Тодоров Кирилов
Пенка Николова Миленова
Видол Цветков Гачовски
Димитър Величков Димитров
Димитър Евстатиев Станишев
Цветан Любенов Кюковски
Иван Кръстев Говедарски
Нефка Върбанова Тодорова
Андрей Иванов Андреев
Цветан Димитров Цоков
Константин Атанасов Ангелов
Георги Генов Боков
4. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Райна Стоянова Стоянова
Пръвка Гергова Припърженска
Алексанъдр Спасов Иванов
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Димитър Първанов Савов
Цветан Петров Фуренски
Светослав Николов Димитров
Ангел Иванов Червеняшки
Георги Христов Пазийски
6. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Галина Евлогиева Ганчовска
7. Партия "Движение Гергьовден"
Цветан Нинов Харалампиев
9. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Димитър Крумов Асенов
Цветан Младенов Цветков
Петър Киров Замфиров
Галина Каменова Георгиева
Венета Йосифова Червеняшка
Сашо Константинов Бецов
10. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"