Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на Общински съветници
1. Партия "Зелена партия в България"
2. Партия "Българска социалдемокрация"
4. Партия Партия на българските жени
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
6. Партия "Движение за права и свободи"
7. Партия "Рома"
8. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
9. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
10. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
11. КОАЛИЦИЯ "БСП,ПД"СОЦИАЛДЕМОКРАТИ",ПК"ТРАКИЯ""
12. Партия "БЗНС - Народен съюз"
13. Партия "Национално движение Симеон Втори"
14. Партия "БЗНС "Никола Петков"
Регистър на Кандидатски листи за избор на Общински съветници
1. Партия "Зелена партия в България"
Соня Георгиева Христова
Велика Тонева Георгиева
Антон Колев Рашев
Димитър Боянов Апостолов
Нели Стефанова Александрова
Елена Тодорова Янкова
Емилия Андреева Москова
Мария Диханова Христова
Желязка Христова Тодорова
Атанас Каменов Казаков
Димитър Трифонов Атанасов
2. Партия "Българска социалдемокрация"
Костадин Николов Вълчанов
Владимир Николов Бамбалов
Росица Петрова Кунева
Надка Ангелова Кирякова
Димитрина Георгиева Славова
Георги Митев Иванов
Христо Николов Христов
4. Партия Партия на българските жени
Мария Стефанова Станкова
Димитър Иванов Караиванов
Надка Иванова Попова
Елена Ангелова Бозалиева
Аничка Васиева Колева
Ангел Йорданов Колев
Борис Георгакиев Дечев
Димитър Николов Точев
Мария Христова Драгиева
Никола Иванов Греков
Стефан Митков Стефанов
Начо Илчев Иванов
8. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Найден Димитров Овчаров
Георги Вангелов Пелев
Димчо Генев Гълъбов
Любен Иванов Любенов
Руска Иванова Делипетрова
Илиян Нинев Любенов
Димитър Георгиев Карагеоргиев
9. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Александър Богданов Александров
Здравко Димитров Колев
Димитър Иванов Ангелов
Тодор Любимиров Андинов
Христина Георгиева Борисова
Димитър Илев Власаков
Никола Господинов Коларов
Иван Андреев Димитров
Ренета Николова Иванова
Атанас Добрев Павлов
Илия Христов Писаров
Илийка Илиева Ангелова
Милена Христова Бозалиева
Димитър Михайлов Карабоюков
Христо Иванов Бозалиев
10. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Васил Димитров Василев
Радка Димитрова Георгиева
11. КОАЛИЦИЯ "БСП,ПД"СОЦИАЛДЕМОКРАТИ",ПК"ТРАКИЯ""
Борис Георгиев Кючуков
Ангел Филипов Голев
Иван Радков Илиев
Михаил Димитров Димитров
Гергана Христова Георгиева
Любомир Николов Вълчанов
Недялка Христова Василева
Мариана Петрова Петрова
Георги Благов Ангелов
Димитър Христозов Димитров
Атанас Георгиев Станков
Станислав Атанасов Видев
Димитър Петков Саманджиев
Величка Атанасова Куртова
Георги Нилколов Караатанасов
Димитър Райчев Стоев
Карамфил Димитров Дулев
12. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Юлия Димитрова Митева
Емилия Николова Попова
Георги Димов Дрънгов
Александър Митков Митев