Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
4. Партия "БЗНС "Никола Петков"
6. Партия "Роден край"
7. Партия "Гражданско движение за равноправие"
8. Партия "БЗНС - Народен съюз"
9. Партия "Гражданска партия за България"
10. Партия "Консервативна партия КеП"
12. Партия "Национално движение - Родина"
13. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
14. Партия "Рома"
15. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
16. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
17. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
18. Партия "Движение за права и свободи"
19. Инициативен Комитет Албен Събков Манджуков
20. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
23. Партия "Национално движение за права и свободи"
25. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
26. Коалиция "Заедно за Хасково"
27. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
28. "ВРЕМЕ Е"
30. Колиция "Да"
31. Партия "Национално движение Симеон Втори"
32. Партия "Българска социалдемокрация"
33. Партия "Зелена партия в България"
36. Партия "Либерален съюз"
37. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)
38. Инициативен Комитет Стоян Андонов Кънчев
39. Партия "Демократическа партия"
40. Партия "Съюз свободни демократи"
42. Партия "Християн-социален съюз"
44. Партия "Българска социалдемократическа партия"
47. Партия "Български демократичен блок"
48. "ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИ
49. Инициативен Комитет Стойчо Кирев Деликирев
50. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
52. Инициативен Комитет Недялко Димов Недялков
53. Коалиция "БКП и КПБ"
56. Партия "Федерация Царство България"
57. Партия "Политически клуб "Тракия"
58. Инициативен Комитет Асен Сенков Костадинов
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Пламен Иванов Колев
Иван Георгиев Кривошиев
Али Вели Али
Косьо Стоянов Стефанов
Татяна Генкова Петева
Нихайдин Нехад Рашид
Динчо Желязков Колешев
Фаик Мюмюн Юсеин
Али Мустафа Мусаиб
Сабри Емурла Реджеб
Валери Мартинов Янакиев
Николай Милчев Колев
Рамадан Изет Джафер
Сами Муса Хабиб
Делян Димчев Делчев
Иван Милков Пашинов
Пламен Петков Вънев
Пилю Димитров Пилев
Кирил Атанасов Калайджиев
Иван Вълканов Вълканов
Емил Савков Траилов
Дончо Николов Балканов
Иван Тенев Иванов
Ирина Илиева Делчева
Арам Тавид Чилингирян
Николай Петров Филипов
13. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
Недялка Василева Сарджева
Стефан Костадинов Стоев
Катя Славова Иванова
Катя Калинова Иванова
Илия Димов Велев
Недялко Несторов Иванов
Дичо Вълканов Желее
Ирина Димитрова Янева
Ангел Христов Ангелов
14. Партия "Рома"
Росен Йосифов Атанасов
Стефан Юлиянов Асенов
Милен Бориславов Димитров
Митко Иванов Митков
Анастас Милчев Милчев
Ангел Петров Ангелов
Милко Стайков Милков
Светослав Симеонов Попов
Милен Стефанов Райков
Христина Миткова Митева
15. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
Георги Христов Николов
Николай Благоев Кючуков
Марияна Любомирова Тодорова
Кирил Николов Киров
Пламен Тенчев Шумаков
Георги Тенчев Пеев
Митю Бойчев Митев
Петя Милушева Генева
Благовест Николов Коджаниколов
Ели Стоянова Видева-Аврамова
Петър Илиев Лазаров
Елица Кръстева Керемедчиева
Красимир Благоев Божинов
Кирил Милушев Кирев
Мария Георгиева Василева
Деян Георгиев Димов
Петър Георгиев Талев
Мария Лазарова Атанасова
Нонка Ангелова Пеева
Ганка Христова Кабадаева
Делчо Красимиров Корчев
Милка Атанасова Бунарджиева
Александрина Йорданова Стефанова
Танчо Славчев Георгиев
Роселина Тянкова Маразова
16. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Наско Грудев Нанев
Тонка Иванова Несторова
Златка Йорданова Цветкова
Иван Атанасов Георгиев
Деян Иванов Славов
Георги Колев Колев
Милю Русев Милев
Светла Костова Делчева
Григор Василев Иванов
Иван Димитров Иванов
Генка Недева Стоянова
Живка Атанасова Тончева
Васил Борисов Георгиев
Ненко Георгиев Беров
Мария Тодорова Трендафилова
Бойчо Георгиев Бойчев
Руси Хубенов Христозов
Милена Стоева Стефанова
Делчо Пашинов Пашинов
Елена Господинова Димитрова
Митко Янев Николов
Тошко Василев Иванов
Марин Колев Стойчев
Гюлджан Сами Мустафа
Петко Мирчев Петков
Мариана Кирилова Стефанова
Господинка Георгиева Грозева
Лиляна Георгиева Петрова
Митко Атанасов Иргов
Велко Тенев Попов
33. Партия "Зелена партия в България"
Минка Димитрова Арабаджиева
Йордан Василев Петков
Мария Георгиева Петкова
36. Партия "Либерален съюз"
Иван Георгиев Александров
Огнян Юлийев Шекеров
Алеко Янушев Ангелов
Селями Нури Якуб
Велико Йорданов Киряков
Андрей Иванов Сюсюкин
Иванка Димова Иванова
Иван Йорданов Василев
37. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)
Златка Александрова Кузева
38. Инициативен Комитет Стоян Андонов Кънчев
Стоян Андонов Кънчев
39. Партия "Демократическа партия"
Владимир Димитров Дамянов
Коста Вълчев Костов
Димитър Христов Лачев
Сашо Георгиев Стоев
Георги Вълков Марашев
40. Партия "Съюз свободни демократи"
Стоян Цветанов Илиев
Данчо Гочев Кротнев
Мирослав Милев Милев
Стоян Стойчев Стоев
Стефка Тодорова Вълкова
Красимир Ангелов Захариев
Иван Маргаритов Бакалов
Георги Петков Георгиев
Пламен Петров Мучарски
Галя Русева Илиева-Стойчева
Янко Стойчев Здравков
Богдана Георгиева Тенева
Живко Маринов Тилев
Веселин Георгиев Цветков
Петьо Златинов Ников
Жулиета Кирилова Латева
Филип Иванов Пешев
Хаджийордан Тодоров Петров
Филип Атанасов Филипов
Красимира Цветанова Узунова
Дойчин Иванов Дуков
Радка Стоянова Петрова
Стефан Николаев Попов
42. Партия "Християн-социален съюз"
Живко Стайков Жеков
Марио Дамянов Бисеров
Огнян Ванчев Ангелов
Цвета Христозова Костадинова
Димитър Антов Виденов
Наско Петров Димов
Филип Пенев Пенев
Йордана Славова Джокова
Георги Танков Иванов
Бончо Милков Бонев
Васко Иванов Димитров
Клим Петров Начев
Димитър Янков Стоянов
44. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Любомир Иванов Василев
Димитър Тодоров Янев
Добромира Петрова Иванова
Петя Христова Янкова
Мата Янакиева Раева
Соня Петрова Бонева
Делчо Митев Делчев
Елена Георгиева Ангелова
Мариета Димитрова Христова
Доротея Петрова Христова
Иван Йорданов Иванов
Пенка Тодорова Ганева
Димо Колев Димов
Петя Недкова Стоянова
Николай Тенев Райчев
Димитрия Делчева Какачорова
Веселин Стефанов Иванов
Красимир Ванчев Топчиев
47. Партия "Български демократичен блок"
Димитър Маринов Петков
Ясен Динков Атанасов
Стою Николаев Попов
Теодора Ванчева Никифорова
Венета Петкова Николова
Йорданка Маринова Маринова
Никола Делчев Колев
Тодор Лозков Тодоров
Господинка Георгива Славчева
Милена Иванова Димитрова
Павлина Георгиева Попова
Пенко Димитров Петров
Даниел Насков Йорданов
Петър Иванов Делчев
Алекси Славилов Гемеджиев
48. "ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИ
Татяна Василева Димитрова
Димитър Велев Димитров
Станимир Костадинов Политов
Петко Жеков Драганов
Радан Банков Чолаков
Петър Стефанов Иванов
Иван Желев Илчев
Делчо Митев Делчев
Наталия Любенова Атанасова
Иван Петков Педев
Веска Георгиева Запрянова
Апостол Христов Апостолов
Сийка Георгиева Гелева
Али Мустафа Ел-кадри
Атанас Зафиров Янчев
Георги Ангелов Георгиев
Смиляна Николова Нитова-Кръстева
Георги Петков Милев
Иван Стоянов Дуков
Никола Георгиев Грозданов
Стефан Петков Бойчев
Жельо Тонев Христов
Златко Тодоров Кашмеров
Георги Иванов Дражев
Мариана Тодорова Чомпалова-Йорданова
Стефан Найденов Найденов
Цвятко Димитров Петков
Дамянка Делчева Колевичина
Димитър Георгиев Шопов
Наско Димитров Трайков
Николай Любчев Щерев
Златина Красимирова Вълчева
Емил Танчев Георгиев
Николина Тодорова Стратиева
Вихрен Ангелов Пърпулев
Малин Славчев Спасов
49. Инициативен Комитет Стойчо Кирев Деликирев
Стойчо Кирев Деликирев
50. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
Дора Христова Николова
Георги Атанасов Потерашев
Антонина Стоянова Делчева
Дочка Въчева Съботинова
52. Инициативен Комитет Недялко Димов Недялков
Недялко Димов Недялков
53. Коалиция "БКП и КПБ"
Георги Александров Петров
Стоян Георгиев Найдев
Петър Василев Андреев
Георги Ванчев Иванов
Сребрин Спасов Сребров
Тасим Реджеб Ибрям
Димчо Йорданов Стоянов
Атанаска Петрова Грозева
Петър Дяков Дяков
Мустафа Фаик Шакир
Георги Симеонов Узунов
Стефан Стайков Петков