Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
2. Партия "Движение Гергьовден"
3. Партия "Национално движение за права и свободи"
4. Партия "Национално движение Симеон Втори"
5. Партия "Либерален съюз"
9. Партия "Движение за права и свободи"
10. Инициативен Комитет Марин Стоянов Иванов
12. Партия Обединен демократичен съюз "Партия за справедливост"
13. Партия "Движение за социален хуманизъм"
14. Инициативен Комитет Николай Тотев Ничев
15. Партия "Движение за защита на пенсионери, безработни и социално слаби граждани"
16. Коалиция "БКП и КПБ"
20. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
21. Партия "Български демократичен блок"
23. Инициативен Комитет Румен Митков Минчев
24. Партия Българска социалистическа партия
25. Партия "БЗНС - Народен съюз"
27. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
Димитър Лазаров Дебеляшки
Стоян Вълков Василев
Цветелин Войчев Велев
Николай Петков Нейков
Драгомир Иванов Димитров
Марин Тилов Дамгов
Донка Цочева Цачева
Енчо Николаев Янков
Иво Иванов Лачев
Валери Петров Вълчев
Николай Младенов Михайлов
Асен Радинов Делиев
Мария Банева Василева
Христо Николов Маринов
Галина Йотова Нешева
Марин Николов Краев
Иван Ненов Иванов
Радослав Цветанов Василев
Атанас Ивов Александров
Стоян Георгиев Стоянов
3. Партия "Национално движение за права и свободи"
Юлиян Момчилов Юлиянов
Гариб Хюсеинов Чаушев
4. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Царимир Стефанов Цаков
Стайко Петров Петров
Георги Даков Молевски
Слави Тодоров Савов
Борислав Василев Радулов
Нина Тодорова Байчева
Ивайло Драгомирав Ангелов
Абдула Сюлейманов Котов
Алина Ангелова Илиева
Марин Атанасов Стефанов
Милан Иванов Димитров
Малинка Иванова Христова
Николай Йотов Нешев
Димчо Николов Диков
Цветомир Иванов Блъсков
Валентин Стоилов Малевски
Елеонора Дакова Влахова-Иванова
Николай Кондов Симеонов