Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
2. Партия Партия на българските жени
3. Партия "Обединен блок на труда"
4. Партия "Движение за права и свободи"
5. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
6. Партия "Партия Български социалдемократи"
7. Партия "Партия на зелените"
8. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
9. Партия Българска социалистическа партия
10. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
11. Инициативен Комитет Любен Йорданов Митрев
12. Партия "Демократическа партия"
13. Партия "БЗНС - Народен съюз"
14. Партия "Български Бизнес Блок"
15. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
16. Партия Движение "Напред България"
17. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
19. Партия "Съюз свободни демократи"
20. Инициативен Комитет Евгени Иванов Янев
22. Партия "Федерация Царство България"
23. Партия "Българска социалдемокрация"
24. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
25. Инициативен Комитет Страхил Якимов Димитров
26. Инициативен Комитет Георги Александров Манджов
28. Инициативен Комитет Валентин Андреев Чиликов
29. Партия "Българска социалдемократическа партия"
30. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Кирил Петров Лазаров
Венцислав Стоянов Янев
Симеон Крумов Хаджиев
24. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Христо Николов Панчев
Йордан Христов Гълъбов
25. Инициативен Комитет Страхил Якимов Димитров
Страхил Якимов Димитров
26. Инициативен Комитет Георги Александров Манджов
Георги Александров Манджов
28. Инициативен Комитет Валентин Андреев Чиликов
Валентин Андреев Чиликов
29. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Мария Петрова Паскова
30. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Николай Кирилов Илиев
Верка Костадинова Калоянова
Румен Кирилов Филатов
Павел Стойчев Кацарски
Георги Атанасов Станишев
Кирил Славчев Стоилков
Симеон Милушев Царев
Кирил Андонов Апостолов
Иван Михайлов Мидуров
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД