Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Българска социалдемократическа партия"
2. Партия "Зелена партия в България"
5. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
6. Инициативен Комитет Славко Александров Атанасов
10. КОАЛИЦИЯ "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН-БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ"
12. КОАЛИЦИЯ "ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ-ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
14. Инициативен Комитет Вили Георгиев Димчев
15. Коалиция "БКП и КПБ"
16. Партия "Християн-социален съюз"
17. КОАЛИЦИЯ "ОБЕДИНЕНИ ДЕМОКРАТИЧНИ СИЛИ(СДС,БЗНС"Н.ПЕТКОВ",ВМРО-БДД,БДФ)"
18. Партия "Национално движение Симеон Втори"
19. Партия "Съюз свободни демократи"
20. Партия "Български земеделски народен съюз - единен"
21. Партия "Съюз на комунистите в България"
22. Инициативен Комитет Валерий Илиев Ангелов
23. Инициативен Комитет Димитър Якимов Митев
24. Партия "Майки – на децата ни"
25. Партия Партия на българските жени
27. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
30. Партия "Рома"
31. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
32. Партия "Партия на зелените"
34. Инициативен Комитет Димитрина Маркова Велева
35. КОАЛИЦИЯ "КОАЛИЦИЯ НА РОЗАТА-ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ ЗА ПЛЕВЕН"
36. КОАЛИЦИЯ "КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ-ЛЯВА АЛТЕРНАТИВА ЗА ПЛЕВЕН
37. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
38. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
39. Партия "Българска работническа социалистическа партия"
40. Партия Движение "Напред България"
41. Партия "Федерация Царство България"
43. Партия "Национално движение за права и свободи"
44. КОАЛИЦИЯ "ГРАЖДАНСКИ ИЗБОР ЗА ПЛЕВЕН"
45. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
46. Партия "БЗНС - Народен съюз"
47. Партия "Движение за права и свободи"
48. Партия "Българска национално-радикална партия"
50. Партия "Българска християнска коалиция"
51. Партия "Демократична гражданска инициатива"
52. КОАЛИЦИЯ "ПАРТИЯ "СВОБОДНА БЪЛГАРИЯ"И "КОАЛИЦИЯ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ И ЕДИНСТВО"
53. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
56. Партия Политическо движение "България на всички"
57. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
27. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
Ангел Лазаров Димитров
Траян Павлов Траянов
Тотка Стоянова Манкрелис
Йордан Иванов Бояджиев
Герги Христов Спиров
Христо Георгиев Георгиев
30. Партия "Рома"
Илиан Асенов Пацев
Георги Колев Божинов
Ивайло Маринов Маринов
Васил Златков Русинов
Васил Ванков Митев
Цветан Киров Николов
Николай Тодоров Атанасов
Борис Пацев Маджаров
31. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
Божидар Цветанов Първанов
Денчо Крумов Денчев
32. Партия "Партия на зелените"
Огнян Борисов Аков
34. Инициативен Комитет Димитрина Маркова Велева
Димитрина Маркова Велева
35. КОАЛИЦИЯ "КОАЛИЦИЯ НА РОЗАТА-ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ ЗА ПЛЕВЕН"
Пламен Дилов Дилов
Иван Георгиев Буковски
Диан Ненов Гешев
Георги Мирославов Георгиев
Димитринка Гергова Белчева
Наташа Василева Виткова
Емил Грозданов Димитров
Венцислав Нешев Братанов
Ивайло Иванов Денчев
Петко Мончев Петков
Георги Кръстев Кръстев
Илиян Тодоров Касабов
Любомир Асенов Стоянов
Панайот Стефанов Първанов
Илия Ценов Тодоров
Родинка Минчева Пръвчева
Александър Грозданов Грозев
Валентин Петров Ковачев
Красимир Стоянов Кръстев
Нели Юлиянова Александрова
Мишел Кременов Станев
Валя Величкова Данова
Диян Методиев Йорданов
Тодор Иванов Димитров
Тодор Панов Караджов
Георги Николов Стоянов
Виолета Петкова Цонева
Илко Бочев Дичев
Виктор Веселинов Василев
Крум Асенов Русев
Митко Георгиев Янков
Любомир Иванов Личев
Георги Христов Дилов
Лилия Ангелова Ненова
Мишо Ивайлов Демирев
Славка Петрова Тончева
Илия Митев Мишев
36. КОАЛИЦИЯ "КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ-ЛЯВА АЛТЕРНАТИВА ЗА ПЛЕВЕН
Пенчо Стойчев Карагьозов
Андрей Генчев Желев
Любомир Евгениев Буковски
Георги Славчев Каменов
Георги Димитров Инджев
Кръстьо Христов Крачунов
Дамяна Цакова Христова
Асен Стефанов Данчев
Драгомир Любомиров Ванков
Цветанка Ганчева Чугарска
Маргарита Лазарова Николова
Емил Христов Илиев
Чавдар Йорданов Велинов
Цонка Христова Недкова
Илиян Славейков Йончев
Ирена Георгиева Николова
Емил Кирилов Райков
Петко Благоев Станчев
Иванка Василева Грозданова
Румен Кръстев Тотев
Найден Петров Найденов
Васил Величков Тодоров
Емилия Иванова Боромска
Катя Лалова Вачева
Чавдар Христов Луканов
Сергей Стоянов Миланов
Валери Владимиров Попов
Георги Николов Иванов
Толя Димитрова Първанова
Венера Христова Димитрова
Гергина Илиева Георгиева
Цветелин Йорданов Христов
Верка Кръстева Найденова
Цвятко Димитров Месечков
Денислава Николаева Антонова
Николай Иванов Иванов
Румен Драгомиров Балински
Марияна Петрова Тотева
Валерий Йорданов Йорданов
Силвия Антонова Георгиева
Людмил Георгиев Софрониев
Ирина Светославова Димитрова
Ангел Асенов Деков
Илонка Игнатова Матовска
Петкана Димитрова Кънева
Богдана Симеонова Йорданова
Николай Стоянов Стоянов
Светлозар Димитров Граховски
37. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Иван Генов Иванов
Николай Христов Баров
Лъчезар Иванов Янчев
Савчо Любенов Савов
Мирослав Митков Димитров
Мая Димитрова Симеонова
Румен Тодоров Данов
Рени Георгиева Томова-Лазарова
Георги Венциславов Георгиев
Венцислав Димитров Лазаров
Марина Лъчезарова Янчева
Юли Стойнов Ангелов
Георги Георгиев Цветанов
38. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
Икбал Байрамов Торунов
39. Партия "Българска работническа социалистическа партия"
Иван Петков Кралев
Неда Димитрова Новакова
Бойко Николаев Линев
Димитър Илиев Иванов
Нели Пламенова Христова
Иван Петков Конов