Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Партия "Български Бизнес Блок"
5. Партия "Движение Гергьовден"
6. Партия "Национално движение за права и свободи"
7. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
8. Инициативен Комитет Салим Али Алимолла
9. Инициативен Комитет Асен Николов Божков
10. Инициативен Комитет Адил Расим Топал
11. Партия "Съюз свободни демократи"
12. Партия "Гражданска партия за България"
13. Инициативен Комитет Сезгин Сабри Аптурахман
14. Инициативен Комитет Емил Петров Миланов
15. Партия "БЗНС - Народен съюз"
16. Партия "Българска социалдемокрация"
17. Нова левица
18. Инициативен Комитет Сафет Рамаданов Шакиров
19. Партия "Българска социалдемократическа партия"
20. Инициативен Комитет Атанас Благоев Аргиров
21. Инициативен Комитет Емил Емилов Джулев
23. Инициативен Комитет Фикрет Халибрям Мехмед
26. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
27. Партия "Либерален съюз"
28. Партия "Национално движение Симеон Втори"
29. Партия "Българска партия Либерали"
31. Коалиция "БКП и КПБ"
33. Инициативен Комитет Али Хюсеин Мехмедкяйе
36. Партия "Движение за права и свободи"
39. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
40. Партия "Партия Български социалдемократи"
42. Инициативен Комитет Александър Атанасов Георгиев
44. Партия "Свободна кооперативна партия"
45. Партия "Партия на дребния и семейния бизнес" (ПДСБ) - Пловдив
46. Партия Българска социалистическа партия
47. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
48. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Партия "Български Бизнес Блок"
Георги Атанасов Паунов
5. Партия "Движение Гергьовден"
Гавраил Пламенов Синапов
Димитър Иванов Назаров
Любомир Иванов Борисов
6. Партия "Национално движение за права и свободи"
Румен Романов Аспарухов
Красимир Петков Атанасов
Радко Михайлов Иванов
Райко Стефанов Шекердиев
Исмет Асан Асан
Борис Романов Аспарухов
Методи Радков Радков
7. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Георги Иванов Димитров
Александра Николаева Кирева
Василка Костова Колева
Тодор Ангелов Кумчев
Елена Иванова Джинова
8. Инициативен Комитет Салим Али Алимолла
Салим Али Алимолла
9. Инициативен Комитет Асен Николов Божков
Асен Николов Божков
10. Инициативен Комитет Адил Расим Топал
Адил Расим Топал
11. Партия "Съюз свободни демократи"
Петър Василев Биринджиев
Георги Димитров Димитров
Атанас Иванов Велков
Цанко Илиев Стоименов
Красимир Иванов Димитров
Петко Михайлов Михайлов
Димитър Георгиев Чобанков
Георги Иванов Иванов
Христо Русев Георгиев
Мариана Томова Папазикова
Иван Георгиев Иванов
Ейваз Векир Коджаимер
Красимир Николов Гаджев
Росица Емилова Петрова
Красимир Янев Ангелов
12. Партия "Гражданска партия за България"
Ели Иванова Бейчева-Василева
Красимир Васков Тачев
Горица Александрова Дарелова
Ташко Петров Василев
Байрям Изет Ахмед
Васил Димитров Узунов
Иванка Илиева Банева
Марияна Христева Евтимова
Костадин Илиев Бочуков
Георги Николов Кисьов
Мирослава Димитрова Андонова
Георги Димитров Георгиев
Милена Борисова Шенкова
Теодора Василева Стаматова
Николина Йорданова Георгиева
Мария Лазарова Стоева
Емилия Емилова Сангалова
Ангелина Атанасова Профирова
Мария Иванова Якшева
Димитър Дечев Кенански
Димитър Илиев Бочуков
13. Инициативен Комитет Сезгин Сабри Аптурахман
Сезгин Сабри Аптурахман
14. Инициативен Комитет Емил Петров Миланов
Емил Петров Миланов
15. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Елена Димитрова Касабова
Стефан Христов Костадинов
Надка Колева Цинигарова
Георги Димитров Гайдаров
Васил Крумов Велев
Недялка Паскова Рашева
Георги Желязков Желязков
Борис Атанасов Маринов
Атанаска Георгиева Янкова
Трендафил Христев Кумчев
Марияна Атанасова Иванова
Димитър Любенов Ангелов
Димитър Илиев Ташев
Румен Георгиев Чукалов
Райна Георгиева Узунова
Христо Петков Иванов
Василка Милева Атанасова
Никола Янков Цветков
Василка Слачева Георгиева
Иванка Костадинова Ангелова
Мария Илиева Тенева
Точо Стоянов Христов
16. Партия "Българска социалдемокрация"
Никола Апостолов Беждремов
Красимир Иванов Съев
Зорка Димитрова Карова
Антоний Янев Василев
Данчо Илиев Гърбев
Димитринка Томова Демерджиева
Стойко Иванов Маразов
Валери Петров Ташев
Петър Георгиев Аврамов
Катерина Христева Паунова
Димитър Георгиев Аврамов
Ивайло Красимиров Съев
Ангел Йорданов Кирков
17. Нова левица
Васил Йорданов Спасов
Иван Стойков Черпоков
Ирина Атанасова Иванова
Силва Димитрова Шигарминова-Кишишева
18. Инициативен Комитет Сафет Рамаданов Шакиров
Сафет Рамаданов Шакиров
19. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Филип Михайлов Кочанов
Цветан Иванов Иванов
Руска Неделчева Иванова
Емануил Крумов Иванов
Петър Филипов Янков
Тодор Димов Хаджиев
Кристина Александрова Чолакова
Гергана Димитрова Сифалерова
Сашо Ненчев Радичев
Илко Георгиев Димитров
Станислав Борисов Тосков
Митко Йорданов Бараболов
Мая Филипова Краева
Емилия Иванова Велева
Димитър Христов Стоянов
Христо Иванов Кисьов
Костадин Светославов Васев
Христо Михайлов Брусалиев
20. Инициативен Комитет Атанас Благоев Аргиров
Атанас Благоев Аргиров
21. Инициативен Комитет Емил Емилов Джулев
Емил Емилов Джулев
23. Инициативен Комитет Фикрет Халибрям Мехмед
Фикрет Халибрям Мехмед
26. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Кирил Трендафилов Петков
Емил Каменов Костадинов
Светлозар Борисов Шуманов
Николай Христов Станилов
Величка Димитрова Стойчева
Валентина Неделчева Капсъзова
Атанас Стефанов Ников
Георги Петров Златев
Николай Кирилов Шабанов
Паскал Ангелов Терзиев
Гюнер Тасим Асан
Живка Иванова Георгиева
Ивайло Максимов Кикьов
Димитър Георгиев Станилов
Юлка Ангелова Кехайова
Никола Стефанов Кирков
Васил Венциславов Василев
Димитър Георгиев Славов
Аргир Сотиров Динчев
Рашид Ахмед Али
Ели Боянова Лазарова-Сидерова
Симеон Илиев Димитров
Халил Халилов Карагеренов
Георги Иванов Петков
Благовеста Кръстева Динчева
Димитър Асенов Тодоров
Здравко Сотиров Ильов
Пламен Андонов Ангелов
Надя Петрова Костова
Ангел Филипов Янев