Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Инициативен Комитет Делчо Желев Генов
3. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
4. Партия "Движение за защита на пенсионери, безработни и социално слаби граждани"
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
6. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
7. Партия "Българска социалдемокрация"
8. Партия "Национално движение Симеон Втори"
10. Партия "Съюз свободни демократи"
11. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
12. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
13. ВЪЗРАЖДАНЕ-ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ,БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ ГР.КАРЛОВО
14. Партия "Партия Български социалдемократи"
15. Коалиция "БКП и КПБ"
17. Партия "Движение за права и свободи"
19. Партия "Либерален съюз"
20. Партия "БЗНС - Народен съюз"
22. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
23. Партия - политическо движение "Евророма"
26. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
27. Партия "Национално движение за права и свободи"
28. Партия Партия на българските жени
29. ДЕМОКРАТИЧНА ЛЕВИЦА
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
2. Инициативен Комитет Делчо Желев Генов
Делчо Желев Генов
3. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
Цветан Иванов Пармаков
Недка Минкова Даскалова-Иванова
Мария Иванова Вълева
Петя Тодорова Рашева
Мария Кънева Даскалова
Димитър Иванов Иванов
Пенка Маринова Лазарова
Иван Цвятков Пармаков
Стоян Маринов Митевски
Георги Николов Димовски
Чоно Василев Цочев
4. Партия "Движение за защита на пенсионери, безработни и социално слаби граждани"
Огнян Владимиров Величков
Иван Янков Бочев
Делка Иванова Атанасова
Георги Цанков Денков
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Емил Станев Кабаиванов
Генчо Петров Даков
Иван Дончев Дончев
Наска Тодорова Казийска
Маргарита Христова Генева
Христо Георгиев Славов
Любомир Димитров Киров
Антон Дзанев Минев
Матей Пенчев Пенчев
Димитър Костадинов Божиков
Христо Димов Чоров
Бонка Атанасова Карчева-Гичева
Панко Цвятков Маринов
Станислав Иванов Иванов
Диляна Цанкова Ценова
Милко Банков Милев
Начо Николов Николов
Мирослав Тодоров Дамянов
Даниела Иванова Петрова
Иван Николов Тухлов
Виделин Василев Ангелов
Георги Петков Томанов
Николай Стефанов Гафтанджиев
Георги Станчев Лазаров
Райна Банкова Видолова
Марин Христов Начев
Петко Тодоров Комитов
Никола Иванов Петков
Мария Иванова Христова
Димитър Стоянов Боричев
Георги Борисов Събчев
Илия Николов Станджиков
6. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
Борис Спиров Петров
Димитър Минчев Кацев
Димитър Илиев Милушев
Васил Димитров Запрянов
Димитър Стоянов Димитров
Павел Димитров Киров
Никола Иванов Караиванов
Цилка Иванова Шипкова
Ангелина Христова Илиева
Екатерина Енчева Балинова
Радка Василева Василева
Иванка Димитрова Ценова
Димитър Тодоров Тошев
Златка Русинова Чомакова
Иванка Христова Калончева
Николай Янакиев Николов
Иван Нончев Петров
Ангел Георгиев Ангелов
Володя Кръстев Гюзелев
Никола Кръстев Василев
Лазар Тодоров Лазаров
Валентин Василев Грамов
Георги Стоянов Захариев
Пейко Атанасов Пейков
Симеон Рашков Костов
Николина Ненова Лучева
Делка Тодорова Гошева
Пенка Костова Почалеева
8. Партия "Национално движение Симеон Втори"
Тошко Симеонов Стоев
Светлана Проданова Проданова-Каменова
Петър Краев Герджиков
Илиан Стаменов Станоев
Антоанета Йорданова Нечева
Илиана Лазарова Лазарова-Пенчева
Румен Стоянов Великов
Нестор Гърдев Фортунов
Донка Нанова Ватева
Станислав Иванов Богоев
Божидар Иванов Иванов
Яна Петкова Терзиева
Виолета Генадиева Моллова
Ганчо Митев Нончев
Рачо Спасов Иванов
Златан Ангелов Цветков
Валентин Иванов Бръмбаров
Иван Кръстев Минчев
Пенка Рангелова Радева
Богдан Иванов Стефанов
10. Партия "Съюз свободни демократи"
Нено Драгнев Виришапков
Николай Неделчев Колев
Румен Иванов Канаров
Нанко Милев Дечев
Вера Вълкова Башлийска
Атанас Христов Кузманов
Соня Николова Семкова
Георги Христов Гаврилов
Любомир Иванов Козарски
Мария Маринова Чамукова
Цветан Тодоров Петров
Ана Дончева Дечева
Галина Петрова Папазова
Елена Иванова Семкова
Сашо Николов Сребров
Радка Цанкова Георгиева
Кръстьо Огнянов Тодоров
Вълко Тодоров Вълков
Станислав Иванов Семков
Николай Христев Димитров
11. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Румен Стоянов Стоянов
Милко Иванов Шекерев
Николай Денков Гидиков
Мирослав Асенов Чалъмов
Николай Маринов Маринов
Васил Йорданов Кодинов
Донка Иванова Костова
Иван Христов Ганчоолов
Иван Макавеев Иванов
Петър Лучев Петров
Иван Любенов Георгиев
Наталия Матева Самуилова
Иван Радев Маринов
Иван Маринов Таслаков
12. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
Бранимир Ботев Ботев
Иван Стоянов Иванов
Румен Иванов Блачев
Цонка Илиева Димитрова
Борис Христов Войняговски
Иван Стамов Кралев
Денко Михайлов Неделчев
Анелия Георгиева Андреева
Цветан Ангелов Зангеров
Пеню Пенев Малев
Николай Иванов Фимов
Димитър Петров Манолев
Мирослава Генчева Цонкова
Христо Петров Караиванов
Иван Петков Бухалов
Любка Рачева Тодева
Ангел Адамов Дамянов
Румен Велков Господинов
Севие Халил Минкова
Георги Иванов Костадинов
Галина Иванова Лазарова
Яшар Асанов Яшаров
Явор Йосифов Гугушев
Румен Александров Пашов
Христо Георгиев Димитров
Стоян Младенов Михайлов
Иван Иванов Насков
Тахир Ибрям Котан
Асен Йосифов Гугушев
Явор Василев Данков
20. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Ерма Димитрова Попова
Георги Янков Райчев
Павлина Матеева Брайкова
Мариана Добринова Братоева-Аврамова
Николай Костадинов Дойчинов
Петко Николов Томрушки
Живка Милкова Шекерева
Николай Захариев Гечев
Анна Минкова Запрянова
Станимир Станчев Станчев
Мария Михайлова Райчева
Тодор Донев Тодоров
Тодор Лалов Дамбулев
Тотка Йовкова Шушнева
Стефка Брайкова Симеонова
Станимир Рашков Богоев
Вълко Цачев Вълков
Ангел Александров Танев
Добри Димитров Мазаков
Иван Димитров Иванов
Тодор Стойков Папазов
Нонка Василева Райчева
Веселин Янчев Василев
Иван Ангелов Ганчев
Станьо Начев Рашев
Цветан Димитров Домусчиев
Лалка Неделчева Димитрова
Рачо Иванов Попов
Тодор Минков Тодоров
Мария Николова Теханова
Боньо Тодоров Бонев
Тодор Делев Стефанов
22. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
Ганчо Иванов Шекерев
Атанас Колев Колев
Бранимир Симеонов Грошев
Илиян Алейдинов Узунов
Павлин Иванов Драганов
Паун Семков Паунов
Бочо Иванов Бочев
Петър Иванов Ангелов
Симеон Брайков Грошев
23. Партия - политическо движение "Евророма"
Фаня Андонова Гадуларова
Виолета Павлова Иванова
Мария Милчева Чакърова
Георги Петров Тодоров
Мария Иванова Маринова
Милан Василев Янков
Димитър Илиев Димитров
Любен Миланов Янков
Мирослав Милчев Чакъров
Румяна Павлова Иванова
Исмаил Сали Осман
Анка Руменова Караджова
Самуил Василев Антонов
Златка Павлова Осман
Илия Филипов Ангелов
Красимир Василев Антонов
Андон Ангелов Тодоров
Ахмед Андон Карагьоз
Минка Велева Ангелова
Демирка Яшар Карагьоз
26. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Дамян Дамянов Иванов
Вълко Димитров Дюлгеров
Коста Найденов Цънцаров
Петър Тодоров Кръшков
Нася Атанасова Димитрова
Дончо Илинов Илинов
Иван Трифонов Иванов
Ясен Чавдаров Ангелов
Стоян Иванов Стоянов
Йордан Мачев Ганчев
Тончо Бонев Бонев
Христо Иванов Христов
Венцислав Йосифов Вакрилов
Павел Кръстев Павлов
27. Партия "Национално движение за права и свободи"