Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Свободна България"
2. Коалиция "БСП, БЗС"Александър Стамболийски-1899",Политическо движение"Социалдемократи"
3. Коалиция "БКП и КПБ"
4. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
8. Партия "Рома"
10. Партия "Българска социалдемокрация"
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
12. Коалиция "Обединение за Първомайско"
13. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
19. Партия "Движение за права и свободи"
21. Коалиция"Коалиция за Първомай"
23. Партия "Българска евродесница"
25. Партия "БЗНС "Никола Петков"
28. Партия "Национално движение за права и свободи"
31. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Свободна България"
Тенчо Георгиев Иванов
Тома Драганов Томов
Иван Милков Асенов
Асен Атанасов Чакъров
Васил Иванов Василев
Васил Стефанов Асенов
Илия Тодоров Ганчев
Лъчезар Стоянов Павлов
Елена Димитрова Иванова
Лозан Петров Лозев
Димитър Йорданов Илиев
Красимира Стоянова Славова
Запрян Грозев Запрянов
Костадин Атанасов Карагяуров
Петко Янков Петков
Петя Николова Георгиева
Янко Георгиев Гочев
Атанас Георгиев Атанасов
Роса Бисерова Михайлова
Атанас Рачев Йорданов
Пламен Ангелов Динев
Гергана Николаева Петкова
Иван Йорданов Змияров
Григор Иванов Григоров
Недялка Делчева Степанова
Марин Стойчев Колев
Господин Запрянов Шиков
Недялко Йорданов Христозов
Желязко Делчев Гайдев
Кръстю Костадинов Петров
Тодор Стоянов Стоянов
Янко Грозев Велев
Иван Дафчев Петев
Юлиан Красимиров Йорданов
Трифон Христов Бойлов
Ехлиман Дурмуш Баджаклъ
8. Партия "Рома"
Осман Али Осман
Сашо Атанасов Сашев
Събка Славчева Добрева
Елена Калинова Милкова
Димитър Бонев Личев
Недялко Кирчев Колев
Васил Георгиев Петров
Таньо Симеонов Ангелов
10. Партия "Българска социалдемокрация"
Васил Георгиев Ников
Ангел Георгиев Работов
Стефка Димитрова Кръстева
Янко Андонов Гитанов
Василка Димитрова Ангелова
Борис Благоев Саръсакалов
Мария Стайкова Христова
Добри Христозов Николов
Петра Колева Тодева
Атанас Грозев Атанасов
Костадин Парешкевов Добрев
Спас Христов Папазов
Никола Динков Дончев
Сталю Запрянов Сталев
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Красимира Колева Дамянова
Желязко Петров Пашев
Радка Тодорова Колева
Иван Трендафилов Гатев
Димитър Проданов Дамянов
12. Коалиция "Обединение за Първомайско"
Ангел Атанасов Папазов
Станка Илиева Апостолова
Жанета Ганчева Стоянова
Стоянчо Гочев Бойлов
Никола Цанков Костадинов
Недялка Петкова Чакова
Янка Ангелова Христева
Емилия Василева Живкова
Иван Янчев Маджаров
Игнат Ангелов Панайотов
Костадин Иванов Ангелов
Георги Янчев Янчев
Роман Георгиев Бозов
Николай Апостолов Вълканов
Георги Иванов Георгиев
Костадин Момчилов Момчилов
Георги Славчев Трендафилов
Даниела Стефанова Бонева
Запрян Симеонов Грозев
Димитър Христев Янев
Стойчо Маринов Колев
Владимир Христов Ангелов
Иван Динков Каишев
Мариела Георгиева Иванова
Иван Димитров Донев
Тихомир Атанасов Атанасов
13. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
Страхил Стоилов Караджов
19. Партия "Движение за права и свободи"
Ресми Мюмюн Саид
Халил Али Чавуш
Юмер Халибрям Халил
Сафет Али Кьорсалиф
Шакир Тасим Расим
31. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
Тенчо Манолов Попов
Христо Йорданов Христев
Делчо Иванов Делчев
Никола Митев Сталев
Соня Тодорова Налбантова
Кипра Атанасова Георгиева
Славчо Йорданов Славчев
Христо Митев Ангелов
Йордан Алексов Георгиев
Георги Милев Барев
Шанко Колев Бонев
Никола Иванов Маджаров
Иван Петков Йорданов
По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД