Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
2. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
3. Партия "Партия на демократичния център"
4. Партия "Съюз свободни демократи"
5. Партия "Българска социалдемокрация"
6. Партия "БЗНС - Народен съюз"
7. Инициативен Комитет Христо Трендафилов Христов
8. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
9. Партия "Движение Гергьовден"
10. Партия "Либерален съюз"
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
13. Партия Българска социалистическа партия
14. Партия "Движение за права и свободи"
15. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
16. Партия "Рома"
17. Партия "Гражданско движение за равноправие"
18. Партия "Партия на зелените"
19. Инициативен Комитет Георги Стайков Пенев
20. Коалиция "Победа"
21. Партия "Съюз за демократично развитие"
22. Партия "Национално движение Симеон Втори"
24. Коалиция "БКП и КПБ"
25. Партия "Българска комунистическа партия "Георги Димитров"
26. Инициативен Комитет Светлан Стефанов Желев
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Байчо Банчев Байчев
Иван Димитров Янев
Йордан Чанев Водев
Иван Хараламбов Хараламбов
Стефан Димитров Димитров
Диляна Росенова Тотева
Митко Колев Казаков
2. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
Станислава Денева Марчева
Стоян Тотков Тотев
Стоян Димитров Михов
Иван Георгиев Георгиев
Иван Димитров Желязков
Георги Янакиев Димитров
Венелин Евлогиев Василев
Ганка Дженева Дженева
Георги Райков Желев
Стефка Вълева Стефанова
Елена Радомирова Каравасилева
Стефан Бяндов Хазърбасанов
Васко Стефчев Танев
Мария Неделчева Златанова
Апостол Димитров Бабалиев
Христо Христов Иванов
Таня Петрова Карагьозова
Митко Йоргов Станев
Сияна Станчева Кисьова
Георги Тодоров Димов
Стоян Йорданов Стоянов
Петър Желев Атанасов
Росалин Митев Георгиев
Ганчо Чанев Колев
Стоянка Славчева Иванова
Славка Николова Радева
6. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Илия Михалев Илиев
Бинко Велков Русев
Манол Гичев Гичев
Неделчо Балев Делев
Евгени Генчев Генчев
Светла Славчева Николова
Иван Минев Русев
Димитър Тотев Петров
Милен Стоянов Желев
Георги Димов Чобанов
Венко Костадинов Дечев
7. Инициативен Комитет Христо Трендафилов Христов
Христо Трендафилов Христов
8. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Минчо Калчев Коралски
Таньо Генков Чакъров
Георги Йорданов Йорданов
Драгомир Господинов Вълчев
Пенка Нанева Тодорова
Али Яшар Левент
Димитър Желязков Гроздев
Димка Чанева Симеонова
Георги Колев Колев
Атанас Алексиев Бяндов
Петър Велков Гавраилов
Стефан Иванов Кенов
Ахмед Салихов Качаров
Димитър Иванов Орманов
Теолог Димитров Димитров
Калчо Кунев Митев
Радостинка Тонева Ангелова
Станчо Станев Миндов
Кольо Димитров Колев
Георги Колев Колев
Ахмед Юмер Мехмедемин
Марко Недев Марков
Ненка Георгиева Тенева
9. Партия "Движение Гергьовден"
Златко Павлов Стоянов
Гинчо Запрянов Коралски
Ценко Митев Семов
10. Партия "Либерален съюз"
Ахмед Сали Мехмед
Слав Тодоров Славов
Райно Генов Курдов
Христо Стоянов Иванов
11. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Цвета Иванова Димова
Паско Стойчев Деков
Николай Стефанов Иванов
Венелин Иванов Деков
Пенко Станчев Моров
Цонка Иванова Ламбова
Вяра Пенкова Герджикова
Георги Тодоров Георгиев
13. Партия Българска социалистическа партия
Георги Иванов Димитров
Пенко Атанасов Атанасов
Мариана Кирилова Димова
Димитър Иванов Ганчев
Ангел Вълков Терзииванов
Христо Мичев Мичев
Красимир Панайотов Панайотов
Теменужка Пенчева Железова
Сашка Сенкова Михайлова
Радко Иванов Радев
Георги Делев Делев
Здравко Василев Сивов
Красимира Цветкова Шопова
Калчо Гинчев Тодоров
Недко Канев Недков
Панайот Тончев Панайотов
Чанко Петков Запрянов
Ганка Василева Георгиева
Кристина Бойкова Георгиева
Анна Александрова Чакърова
Марийка Колева Йорданова
Георги Георгиев Калев
Кольо Чанев Колев
Матей Стефанов Манев
Иван Ганчев Халачев
Костадин Станков Костадинов
Георги Николов Кючуков
Руси Неделчев Неделчев
Пеньо Динев Бонев
Тодор Костов Костов