Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Движение за права и свободи"
2. коалиция "Български демократичен съюз "Радикали" - Християн-социален съюз"
3. Инициативен Комитет Антраник Гарабед Джезайрлиян
4. Партия Българска социалистическа партия
5. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
6. Инициативен Комитет Иван Атанасов Иванов
7. Партия "Български демократичен блок"
8. коалиция "Справедливост за Варна"
9. Коалиция "БКП и КПБ"
10. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
11. Партия "Национално движение - Родина"
12. Партия "Българско движение Национален идеал за единство"
13. Партия "Общонародна социална партия"
14. коалиция "Съюз на комунисти от Варненска област"
15. Партия "Българска социалдемократическа партия"
16. Инициативен Комитет Виолетка Богомилова Илиева
17. Партия "Либерален съюз"
18. Инициативен Комитет Румяна Цветкова Ангелова
19. Партия "Обединен блок на труда"
20. Партия "Българска либерално-демократическа партия"
21. Партия "Български демократически форум"
22. коалиция "Коалиция за народа - БНРП, БРСП"
24. Инициативен Комитет Веселина Ангелова Савова
25. Инициативен Комитет Антон Иванов Дончев
26. Партия "Християнрадикална партия"
27. Партия "Политически клуб "Тракия"
28. Инициативен Комитет Иван Николов Луков
29. Партия "Партия Демократичен конгрес"
30. Партия "Народен блок"
31. Партия "Българска национална демократическа партия"
32. Инициативен Комитет Владимир Димитров Трайков
33. Партия "Българска средна класа"
34. Партия "Демократическа партия "Никола Мушанов"
35. Партия "Движение за социален хуманизъм"
36. коалиция "Социалдемократи "Д-р Дертлиев" - партия Български социалдемократи, Свободна кооперативна п
38. Партия "Българска партия Либерали"
39. Партия "Български земеделски народен съюз (обединен) Никола Петков"
40. Партия "Движение за национално единство и социална справедливост"
41. Инициативен Комитет Сюлейман Салим Халил
43. коалиция "Граждани за Варна"
45. Партия "Съюз свободни демократи"
46. Партия "Федерация Царство България"
47. Партия "БЗНС - Народен съюз"
49. коалиция "Движение Гергьовден - Демократическа партия"
50. Партия "Българска евродесница"
51. Партия "Българска християнска коалиция"
53. Инициативен Комитет Живко Асенов Гюров
54. Партия "Български Бизнес Блок"
55. Партия Партия на българските жени
56. Партия "Демократическа партия на справедливостта в РБ"
57. Партия - политическо движение "Евророма"
58. Предизборна коалиция "Коалиция за справедливост и единство"
59. Партия "Социалдемократическа партия"
60. Партия "БЗНС "Никола Петков"
61. коалиция "Свободен избор - Гражданска партия"
62. Партия "Радикалдемократическа партия в България"
64. Партия "Национално движение Симеон Втори"
65. Инициативен Комитет Тодор Николов Григоров
66. Инициативен Комитет Агоп Крикор Крикорян
68. Партия "Българска социалдемокрация"
69. Партия "Блокът на Жорж Ганчев"
70. Партия "Движение кредитор на доверие"
71. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
73. Предизборна коалиция "Съюз на транспортните работници"
74. Инициативен Комитет Атанас Георгиев Чапкънов
75. Партия "Българска национална партия Социален съюз"
76. Инициативен Комитет Дорина Илиева Шипкалиева
77. Инициативен Комитет Неделчо Михайлов Димов
79. Партия Политическо движение "Социалдемократи"
80. Партия "Зелена партия в България"
81. Партия "Национална републиканска партия"
82. Партия "Българска работническа социалистическа партия"
83. Партия "Конституционен съюз"
84. Партия "Възстановена Македонска родолюбива организация (ВМРО) Българско демократично движение (БДД)"
85. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
86. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
88. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
89. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)
90. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Петко Данев Петков
Велико Иванов Жеков
Гето Маринов Гетов
Цанко Николов Цанев
Веселинка Маркова Белинова
Иван Атанасов Греков
Конда Иванов Кондов
Георги Петров Тихов
Иванка Бейкова Георгиева
Иван Николов Георгиев
Николай Великов Иванов
Филип Димитров Филипов
Светослав Красимиров Христов
Пеньо Баев Матев
10. Партия "Съюз на патриотичните сили и войните от запаса "Защита"
Станчо Николов Тодоров
Пламен Стоянов Велчев
Румен Неофитов Динчев
Димитър Йорданов Йорданов
Иван Гергов Стойчовски
Иван Атанасов Иванов
Атанаска Маринова Тодорова
Марин Петров Маринов
Георги Станиславов Миленков
Васил Иванов Данев
Сали Мустафа Исеин
Костадин Николов Костадинов
Янко Киров Иванов
Божко Михайлов Абаджиев
Димитър Йосифов Ангелов
Асен Ангелов Асенов
Тихомир Сашев Симеонов
14. коалиция "Съюз на комунисти от Варненска област"
Митко Стоянов Димитров
Бано Атанасов Банов
Асен Николов Манчев
Алеко Константинов Константинов
Георги Николов Ирибаджаков
Милко Вълов Нешев
Слави Иванов Славов
Благои Петров Иванов
Янчо Великов Янчев
Иван Господинов Господинов
15. Партия "Българска социалдемократическа партия"
Веселин Найденов Марешки
Георги Петков Дюлгеров
Ивайло Симеонов Бояджиев
Димитър Йорданов Йорданов
Симеон Николов Делиев
Ваньо Стоянов Нунев
Йордан Иванов Иванов
Николай Пенчев Колев
Красимир Пръвчев Костадинов
Диана Великова Симова
Николай Петров Владимиров
Красимир Петров Кахърков
Николай Александров Григоров
Станислав Костадинов Стоянов
Петър Ненов Петров
Бойко Косев Косев
Христо Рафаилов Маринов
Неделчо Стоянов Костадинов
Милена Маринова Пенчева
Ангел Маринов Маринов
Минко Йорданов Миндов
Даниела Генова Стоянова
16. Инициативен Комитет Виолетка Богомилова Илиева
Виолетка Богомилова Илиева
17. Партия "Либерален съюз"
Николай Иванов Друмев
Юлиян Иванов Гендов
Пламен Димитров Пенчев
Светлозар Иванов Чорбаджиев
18. Инициативен Комитет Румяна Цветкова Ангелова
Румяна Цветкова Ангелова
19. Партия "Обединен блок на труда"
Димо Атанасов Стоев
Тодор Иванов Мутафов
Иван Стефанов Недялков
Димитър Милков Иванов
Христа Тодорова Маринова
Стефка Георгиева Господинова
Тодорка Сидерова Стойкова
Светослав Калчев Калевски
Благой Кузманов Калфов
Николай Андреев Ишков
Петър Борисов Попов
Цветанка Георгиева Екимова
Румен Тодоров Радев
Димитър Иванов Христов
Йовка Василева Гайкова
Кирил Стефанов Враняшки
Георги Димитров Димитров
Светослав Петров Славов
Лазар Илиев Нинов
Георги Стефанов Недялков
Радка Атанасова Стойкова
Николай Петров Николов
Полина Минчева Топалова-Михалева
Коста Димитров Димитров
Кирил Евтимов Савов
Атанас Кирилов Дюлгеров
Лилия Радева Мирева
Иван Георгиев Петров
Иван Русев Бъчваров
Атанас Любенов Петров
Тодор Бойчев Марев
Мария Андонова Михова
Златка Сотирова Илиева
Спиро Михайлов Спиров
Веселинка Георгиева Василева
Михаил Георгиев Бутраков
Светла Райкова Атанасова
Елена Динева Костова
Петър Йорданов Циментаров
Яненка Благоева Люцканова
Невен Иванов Недялков
Жанета Янкова Пенкова
Валентин Иванов Иванов
Никола Кирилов Николов
Антоанета Сашева Александрова
Георги Мирчев Георгиев
Транка Тодорова Дяковска
Стойна Ангелова Жекова
Ашот Вазгенович Бабасян
Владимир Лазаров Бучков
Мариан Димитров Маринов
Петко Стоянов Вълканов
Красимир Ройдев Ройдев
Светослав Ангелов Николов
Йолина Георгиева Гълъбова
Иван Недялков Иванов
Димитър Илиев Матев
Стефанка Дякова Стойкова
Антоанета Георгиева Димитрова
Къню Петров Кънев
Галин Недялков Мавродиев
Веселина Георгиева Стоянова
Добрин Генчев Добрев
Илко Стамов Илиев
Николай Костов Такев
Елена Николова Каролева
Силвана Неделчева Стоянова
Златка Колева Русева
Бисерка Стойкова Стамова
Миглена Петрова Темелкова-Бакалова
Елена Георгиева Цанкова
Иван Жеков Илиев
Даниела Йорданова Бенекова
Кадир Хасан Кадир
Пламен Иванов Минчев
Мильо Иванов Кръстев
Драгни Петров Парашкевов
Ивелина Кирилова Петкова
Йордан Стефанов Кирачен
Тодор Александров Тодоров
Енчо Николов Енчев
Нанка Иванова Монева
Веселина Георгиева Христова
Нели Илиева Ванкова
Пенка Кръстева Василева
Петър Добрев Петров
Димка Станева Стоянова
Андон Янчев Андонов
Валентина Недева Трендафилова
Данаил Христов Николов
Диана Събчева Петрова
Ивелина Петрова Георгиева
Веселинка Николова Желязкова
Марияна Георгиева Кирязова
Янаки Панайотов Иванов
Петко Тодоров Петков
Цветелина Иванова Цветкова-Андонова
Людмила Стефанова Начева
Димитър Стефанов Германов
20. Партия "Българска либерално-демократическа партия"
Божидар Панчев Дочев
Добромир Йорданов Цанков
Иван Кондов Атанасов
Тодор Димов Тодоров
Елена Петрова Петкова
Ангел Владимиров Стоев
Дочка Куцарова Пеева
Кирилка Вълева Желева
Красимира Димитрова Велева
Стефан Панайотов Заимов
Мартин Сергеев Сергеев
Диана Любомирова Велчева
Нина Петрова Георгиева
Николай Иванов Кирков
Ангел Иванов Божков
Валентин Асенов Стойчев
Георги Атанасов Георгиев
Райхан Фахредин Халид
Росен Димитров Кръстев
Жеко Николов Рахнев
Крикор Леонов Киркоров
Донка Георгиева Джамбазова
Димитър Тодоров Йосифов
Юлиана Димова Янева
Мариана Илиева Станева
Георги Пенчев Крендов
Красимира Господинова Славева
Светлозар Гинов Маринов
Тодор Иванов Тодоров
Анка Димитрова Маркова
Росица Събева Русева
Вилиана Димитрова Владимирова
Георги Иванов Георгиев
Георги Александров Папазов
Асен Желязков Ташев
Найден Тодев Найденов
Славчо Иванов Илиев
Александър Георгиев Атанасов
Ивайло Георгиев Иванов
Милен Николов Миланов
Йоанна Иванова Власева
Живко Илиев Марков
Красен Петков Железов
Кремена Йорданова Пенева
Даниела Димитрова Недева
Румяна Генова Тодорова
Илия Костадинов Златев
Стилиян Веселинов Маркович
Мирослав Атанасов Михов
Алекси Димитров Алексиев
Ангел Христов Колев
Златко Минчев Яръмов
Мариела Димитрова Маджарова-Нейчева
Галина Любомирова Тодорова
Георги Игнатов Игнатов
Иван Велчев Иванов
Иван Антонов Кюмюрджийски
Мария Деспова Узунова
Мария Георгиева Димитрова
Николай Тодоров Желязков
Любомир Сергеев Сергеев
Камелия Валентинова Михайлова
Тихомир Павлов Кюрчев
Валентин Колев Орешков
Иван Бориславов Цончев
Снежанка Славова Райкова
Драгомир Руменов Иванов
50. Партия "Българска евродесница"
Валентин Колев Проданов
Петър Трифонов Георгиев
Алексей Владимирович Соловьов
Кремен Радев Карбов
Владимир Костадинов Панев
Еделвайс Сандов Николов
Пламен Петров Цонев
Антоанета Миланова Драганова
Тихомир Василев Павлов
Елида Йорданова Лазарова
Георги Панайотов Георгиев
51. Партия "Българска християнска коалиция"
Христо Михайлов Христов
Драгомир Димитров Изворски
Иван Михайлов Киряков
Дарина Цонева Делева
Василина Георгиева Вътева
Борис Георгиев Шопов
Трифон Димчев Трифонов
Мирослав Недков Маринов
53. Инициативен Комитет Живко Асенов Гюров
Живко Асенов Гюров
54. Партия "Български Бизнес Блок"
Гинка Христова Радева
Христо Минков Минков
Димитричка Стоянова Радушева
Станимир Ганчев Радев
Ангел Лазаров Кирчев
Младен Христов Садинов
Диана Паскалева Стоянова
Иван Минчев Иванов
Иво Румянов Йорданов
62. Партия "Радикалдемократическа партия в България"
Марин Симеонов Маринов
Венцеслав Георгиев Елисеев
Димитър Маринчев Маринов
Петко Георгиев Бахчеванов
Димитър Иванов Войчев
Ивайла Господинова Димитрова
Димо Христов Димов
Петранка Николова Колева
Димитър Иванов Илков
Константин Иванов Чернооков
Радостин Петров Загорчев
Мария Бонева Александрова
Петкана Евтимова Казакова
Петър Александров Попов
Валентина Любова Крачунова-Богословова
Христо Костов Скулев
Светослав Кочев Мариновски
Иван Върбанов Иванов
Димитър Пенков Михайлов
Мартин Андреев Василев
Валентина Тодорова Михова
Любомир Иванов Димитров
Мина Емилова Георгиева
Евгения Ангелова Илиева
Веселин Илиев Цветков
Пламен Ивайлов Янчев
Димитър Андреев Василев
81. Партия "Национална републиканска партия"
Камен Богданов Проданов
Лиляна Димитрова Димитрова
Александър Стойков Шопов
Красимир Желязков Киряков
Марина Добромирова Панайотова
Румен Трифонов Василев
Никола Александров Николов
Бистра Иванова Данговска
Константин Рашев Михайлов
Елена Желева Вангелова
Стелиянка Панайотова Камбурова
Маруся Митева Махмурова
Станчо Недев Станчев
Стефан Жеков Стоянов
Станчо Тотев Георгиев
Димитринка Георгиева Василева
Николай Димитров Русчуков
Тодор Христов Тодоров
Юлиан Илиев Вангелов
Любомир Петков Семерджиев
Мария Атанасова Петрова
Даниела Иванова Недева
Емил Желязков Стоянов
Весела Николаева Жекова
Кремена Веселинова Василева
Веселин Венков Христов
Иринка Иванова Иванова
Радосвета Иванова Михайлова
Надежда Димитрова Рачева
82. Партия "Българска работническа социалистическа партия"
Иван Христов Гецов
Петър Николов Стефанов
83. Партия "Конституционен съюз"
Стефан Ценов Ганчев
Гинка Георгиева Панайотова
Иван Матеев Илиев
Юлий Любенов Димитров
84. Партия "Възстановена Македонска родолюбива организация (ВМРО) Българско демократично движение (БДД)"
Стоян Василев Ангелов
Николай Димитров Георгиев
Ангел Ангелов Шишков
Стилиян Руменов Станчев
Христо Жечев Леондиев
Стоянка Андреева Дукова
Иван Величков Иванов
Таня Петрова Стоянова
Красимир Янчев Маринов
Иван Аргиров Янакиев
Никола Аргиров Конуков
Тихомир Добрев Николов
Петър Лазаров Дойчев
Петко Янков Петров
86. Партия "Движение за национално възраждане "Оборище"
Кирил Недков Недков
Панайот Михайлов Панайотов
Александър Тодоров Дойчев
Димитър Атанасов Димитров
Лина Костова Жундова
Румен Спасов Георгиев
Йовчо Стойчев Горанов
Милен Коев Иванов
Николай Атанасов Николов
Стоян Гачев Николайчев
Десислава Красимирова Кръстева
Иво Иванов Петров
Тошко Стойчев Друмев
Георги Борисов Иванов
Петранка Атанасова Вълкова
88. Партия "Български земеделски съюз "Александър Стамболийски 1899"
Щерю Наумов Наумов
Ангел Димитров Крецов
Господин Христов Иванов
Георги Ганчев Ганчев
Димитър Недялков Пачев
Любка Георгиева Янакиева
Йордан Илиев Йорданов
Малина Добрева Жекова
Добри Рачков Събев
89. Предизборна коалиция "Сбор за свобода и прогрес" (ССП)