Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
3. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
4. Партия "БЗНС - Народен съюз"
5. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
11. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
12. Коалиция "Нова левица"
15. Партия "Движение Гергьовден"
16. Коалиция "Заедно за Община Дългопол"
18. Коалиция "За народа - БНРП, БРСП, ОНД"О "
19. Партия "Национално движение за права и свободи"
21. Партия "Движение за права и свободи"
23. Коалиция "БКП и КПБ"
24. Партия "Рома"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
3. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
Радка Илиева Дукова-Русева
Владимир Дражев Филчев
Лефтер Илиев Лефтеров
Веско Дражев Филчев
Марин Иванов Маринов
Росица Тодорова Георгиева
Иван Колев Иванов
Златка Стойчева Димова
4. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Никола Петров Петков
Емил Димитров Енев
Димитър Живков Димитров
Руси Василев Русев
Митю Дойнов Радев
Георги Савов Костадинов
Тодор Станчев Илиев
Милко Славов Жеков
5. Партия "Либерален съюз "Нов избор"
Янко Иванов Янков
Емин Али Чакър
Хасан Кямилов Рюстемов
Лилия Борисова Ангелова
Николай Тодоров Панайотов
Решат Хюсеин Мехмед
Исмаил Азис Исмаил
Идриз Мустафа Ахмед
Елена Николова Вълева
Фатме Али Юсеин
Иванка Неделчева Митева
Петя Златева Тодорова
Ради Савов Радев
Мехмед Али Кодран
Таня Николова Тодорова
Мария Христова Георгиева
6. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Жеко Добрев Жеков
11. Партия "Български демократичен съюз "Радикали"
Кръстинка Генова Христова
Тодорка Добрева Каменова
Симеон Христов Иванов
Величко Демиров Недев
Биляна Петкова Генова
Мариана Неделчева Момчева
Иван Великов Иванов
Недка Атанасова Йорданова
Тодор Динев Янев
Петинка Неделчева Димитрова
Атанаска Вълчева Мъглева
Христина Матеева Василева
Валентина Янкова Иванова
Добра Добрева Демирова
Петко Ангелов Петков
Таня Йорданова Дочкова
Величка Янкова Петкова
Стоянка Вълчева Атанасова
Мехмед Мехмед Али
Янка Илиева Радева
12. Коалиция "Нова левица"
Неделчо Илиев Неделчев
Златко Станчев Александров
Петко Янчев Петков
Александър Добрев Митев
Людмила Иванова Андонова
Йорданка Йорданова Кирова
Иван Ангелов Иванов
Цонка Радева Рачева
Росен Недев Благоев
Стефанка Димитрова Вълчева
Ася Владимирова Музиченко
Руска Йорданова Иванова
Кинка Вълчева Балинова
Денчо Димитров Денев
Михаил Златев Михалев
Петя Добрева Димитрова
Добри Христов Добрев
Росица Иванова Маринова
Али Мустафов Мурадов
Ивелина Георгиева Михалева