Регистър на Партии, Местни коалиции и Инициативни комитети регистрирани за участие в избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално движение за права и свободи"
2. Партия "Демократична гражданска инициатива"
5. Партия "Съюз на Демократичните Сили"
7. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
8. Инициативен Комитет Илия Андреев Черкезов
11. Партия "Движение за права и свободи"
14. Коалиция за Севлиевска община
16. Партия "Български земеделски народен съюз" (БЗНС)
17. Коалиция "За Севлиево - д-р Атанас Москов"
18. Партия "Партия Български социалдемократи"
20. Коалиция "Обединени земеделци в община Севлиево"
21. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
22. Партия "БЗНС - Народен съюз"
23. Коалиция "Демократична левица"
25. Партия "Съюз свободни демократи"
26. Партия "Партия на зелените"
27. Партия "Движение Гергьовден"
Регистър на Кандидатски листи за избор на ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
1. Партия "Национално движение за права и свободи"
Цветан Христов Цанков
Борис Тодоров Донев
Красимир Маринов Минков
Пламен Кънев Христов
Диана Николова Ванкова
Васко Христов Василев
Ивайло Марков Ванков
Стефан Христов Касамаков
Захари Христов Захариев
Иван Трифонов Иванов
Цонка Стоянова Лазарова
Денка Илиева Узунова
Стоян Христов Костадинов
Стойчо Рашков Рунчев
Валентина Сиркова Колева
Михаил Маринов Барболов
Цвветан Игнатов Цонев
Минко Маринов Минков
Янка Коцева Банкова
Симеон Антонов Генов
Павлинка Димитрова Цвяткова
Милка Иванова Савчева
Георги Иванов Етърски
Христо Прокопиев Христов
Виолета Георгиева Илиева
18. Партия "Партия Български социалдемократи"
Кирил Петров Калчев
20. Коалиция "Обединени земеделци в община Севлиево"
Георги Стефанов Стоянов
Димитър Василев Митев
Галина Енева Георгиева
Петър Иванов Попов
Иван Веселинов Иванов
Пенко Русев Братинов
Илиан Трифонов Илиев
Йонко Стефанов Мутафчиев
21. Партия "Национално сдружение - БЗНС"
Иван Монов Иванов
Мирослав Илиев Банков
Стефан Василев Бояджиев
Детелин Иванов Христов
Георги Стоянов Георгиев
Петър Антонов Петров
Стефан Минков Радков
Райна Досева Петрова
Йонко Христов Урумов
Мариян Трифонов Илиев
Галя Атанасова Вълкова
Емил Лалев Енев
Павлинка Недева Енева
Цоньо Лазаров Цонев
Стойка Петкова Пътева
Данаил Ганев Донев
Станислава Георгиева Маринова
Димитър Христов Балкански
Мартин Ганчев Минков
Емилия Иванова Калоянова
Иван Пенков Кушлев
Зорница Иванова Иванова
22. Партия "БЗНС - Народен съюз"
Явор Кънчев Памукчиев
Митьо Димитров Митев
Иван Тодоров Иванов
Диян Христов Дянков
Витан Димитров Витанов
Николай Иванов Кулеков
Светла Антонова Дочева
Асан Мехмедов Рамушев
Пламен Иванов Пенев
Николина Колева Колева